ویدئویی از مقایسه‌ی Fatalityهای فیلم و بازی‌های Mortal Kombat منتشر شد

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲

امروز ویدئوی جذابی از مقایسه‌ی میان Fatalityهای بازی‌ها و فیلم Mortal Kombat در دسترس قرار گرفت که برای علاقه‌مندان به این فرنچایز جالب توجه خواهد بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، فیلم Mortal Kombat چندی پیش در دسترس دوستداران آن قرار گرفت و اتفاقا استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. آمار بیننندگان این فیلم روز به روز در حال افزایش است. در همین راستا، عده‌ی زیادی از مخاطبان تصمیم گرفته‌اند تا این فیلم را با نسخه‌های مختلف فرنچایز Mortal Kombat مقایسه کنند. این مقایسه‌ها در کانال‌های گوناگون یوتیوب عرضه می‌شوند و معمولا خوب هم از آب در می‌آیند.

حال امروز ویدئوی جالبی از Fatalityهای بازی‌ها و فیلم Mortal Kombat در دسترس قرار گرفت. هدف سازنده‌ی این فیلم، مقاسه‌ی نحوه‌ی اجرای فنون آخر بوده است. در این ویدئو، بازی‌های این سری از سال ۱۹۹۲ تا ۲۰۱۹ میلادی که Mortal Kombat 11 بود، آورده شده است و در آن می‌توانید کاراکترهای Liu Kang، Sub-Zero، Scorpion، Shang Tsung، Jax، Kano و Sonya Blade را شاهد باشید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون سری Mortal Kombat، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید