آپدیت جدید تلگرام به همراه دو نسخه‌ی وب جدید منتشر شد

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
تلگرام

آپدیت جدید تلگرام منتشر شد. در این به‌روزرسانی، سیستم پرداخت تلگرام به نسخه Payments 2.0 ارتقا یافته است. این قابلیت که در سال ۲۰۱۷ ارائه شد، کاربرد زیادی برای کسب‌وکارها داشته و پرداخت‌ها را مستقیما از داخل اپلیکیشن انجام می‌دهد.

با به‌روزرسانی جدید، حالا صاحبان مشاغل می‌توانند در هر چتی، پرداخت‌های کارت اعتباری را قبول کنند. این سیستم متکی به سرویس‌های پرداخت شخص ثالث از جمله Stripe ،Yandex.Money ،Sberbank ،Tranzzo ،Payme ،CLICK ،LiqPay و ECOMMPAY است. این قابلیت هم‌اکنون در بیش از ۲۰۰ کشور قابل‌دسترسی است و در آینده سرویس‌های پرداخت بیشتری به آن اضافه خواهند شد.

قابلیت جدید دیگر، چت صوتی برنامه‌ریزی‌شده است. حالا ادمین گروه‌ها یا کانال‌ها می‌توانند یک چت صوتی را برنامه‌ریزی کنند و همه اعضای گروه یک شمارشگر زمان مشاهده خواهند کرد که با پایان یافتن این شمارشگر، به‌طور خودکار نوتیفیکیشنی دریافت خواهند کرد که شروع گفتگوها را اعلام خواهد کرد.

چت‌های صوتی همچنین به شما اجازه خواهند داد تا تصاویر پروفایل را بزرگ کنید و بیوها را بدون ترک پنجره چت صوتی مشاهده نمائید. شما همچنین می‌توانید تصویر پروفایل خودتان را تغییر دهید و بیو‌ی‌تان را بدون ترک چت ویرایش کنید.

برای مشاهده سایر تغییرات به‌روزرسانی جدید تلگرام، با کلیک روی این متن به صفحه مربوطه در تکفارس مراجعه کنید

8
0
برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید