تریلر جدیدی از بازی Dark Envoy منتشر شد

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸

استودیوی سازنده‌ی بازی Dark Envoy که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز هم دست به کار شد و ویدئوی تازه‌ای از آن را عرضه کرد. این ویدئو بخش‌هایی از داستان و گیم‌پلی آن را به تصویر می‌کشد.

حدود دو سال از توسعه‌ی بازی Dark Envoy می‌گذرد و بسیاری از بازی‌بازان منتظر هستند تا ببینند در نهایت چه عنوانی به دستشان می‌رسد. این بازی با سبک نقش‌آفرینی قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد و استودیوی ایونت هورایزن (Event Horizon) نیز توسعه‌ی آن را به عهده دارد که شرکتی لهستانی به حساب می‌آید.

بازی Dark Envoy داستان دو فرد به نام‌های Malakai و Kaela را روایت می‌کند که قصد دارند جهان را تغییر دهند. بازی در جهانی زیبا و پر رمز و راز به نام Jaan روایت می‌شود و می‌توانید ماجراجویی هیجان‌انگیزی در آن داشته باشید. داستان آن هم مربوط به انسان‌هایی است که سعی دارند تا تکنولوژی‌هایی نظیر ربات‌ها را تولید نمایند؛ غافل از این که این ربات‌ها در این سرزمین چیره شده و آن جا را به دست می‌گیرند. حال دو شخصیت ذکر شده قصد دارند تا دوباره انسان‌ها را به قدرت بازگردانند. انجام این بازی به هر دو صورت تک‌نفره و دو نفره وجود دارد و نباید از این موضوع غفلت کرد.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری از بازی Dark Envoy در دسترس قرار گرفته است که به بررسی قهرمانان و گیم‌پلی این اثر می‌پردازد. بنابراین در صورتی که قصد آشنایی بیشتر با این بازی را دارید، این ویدئو را به هیچ وجه از دست ندهید. Dark Envoy در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۲ میلادی در دسترس افراد قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

11
1
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید