تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Naraka: Bladepoint منتشر شد

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶

استودیوی سازنده‌ی بازی Naraka: Bladepoint که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز دست به کار شد و ویدئوی جذابی از آن را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

این روزها عناوین بتل رویال نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت فراوانی برخوردار هستند و نباید از نقش آن‌ها در سرگرم کردن افراد غافل شد. Naraka: Bladepoint نیز یکی از همین بازی‌ها است که با گیم‌پلی سریع و مبارزات جذاب، انتخاب ایده‌آلی برای بازی‌بازان خواهد بود. بخش‌های متنوعی در منوی این اثر به چشم می‌خورد که از آن‌ها باید به نبرد تک به تک و چندنفره اشاره داشت. حتی یک بخش داستانی نیز برای این بازی در نظر گرفته شده است. قابل ذکر است که استودیوی ۲۴ اینترتینمنت (۲۴ Entertainment) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را به عهده دارد. اعضای سازنده‌ی این تیم بارها در مصاحبه‌ها اعلام کرده‌اند که امید فراوانی به این اثر دارند.

جالب است بدانید که هم‌اکنون بتای بازی Naraka: Bladepoint در دسترس قرار دارد و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا از برخی بخش‌های این اثر استفاده نمایند. تقریبا ۱۴۰ هزار بازی‌باز نسبت به دریافت این نسخه اقدام کرده‌ و در رقابت‌های آنلاین شرکت داشته‌اند که آمار نسبتا خوبی هم به حساب می‌آید. علاوه‌بر این، تیم سازنده همواره قصد دارد تا هواداران را بیش از پیش با این عنوان آشنا کند. در همین راستا، امروز ویدئویی از گیم‌پلی Naraka: Bladepoint در دسترس قرار گرفت که حالت ۶۰ نفره‌ی آن را به خوبی به تصویر می‌کشد.

مانند دیگر عناوین به این سبک، در این تریلر هم شاهد هستیم که بازی‌بازان باید از منابع و سلاح‌های گوناگون برای دفاع از خود بهره برده و در نهایت آخرین نفر روی نقشه باشند تا به برتری دست پیدا کنند. امکان استفاده از سلاح‌ها و تجهیزات دیگر افراد نیز وجود دارد و اگر شما حریفتان را از بین ببرید، قادر به انجام این کار خواهید بود. بیشتر تجهیزات این بازی را سلاح‌های سرد همچون تیر و کمان و شمشیرها تشکیل می‌دهند.

بازی در جهانی به نام Naraka در جریان است و شما قادر به انتخاب نقشه‌های متنوعی از این سرزمین خواهید بود. البته به نظر می‌رسد که در آینده تعداد این نقشه یا حتی سایر محتویات این اثر افزایش یابد. گفته می‌شود که نسخه‌ی بتای این بازی مشکلات فراوانی در خود دارد و همین قضیه باعث کلافگی بازی‌بازان شده است. حال باید منتظر بود و دید که واکنش تیم سازنده نسبت به این موضوع چه خواهد بود.

به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Naraka: Bladepoint، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. این عنوان در تاریخی نامشخص بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و از طریق استیم قابل تجربه خواهد بود. در پایان می‌توانید ویدئوی ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

10
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید