تریلر به‌روزرسان ۲/۰ بازی Monster Hunter Rise هیولا‌های مختلفی را نشان می‌دهد

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵

امروز شرکت کپکام (Capcom) در طی رویداد دیجیتالی جدید Monster Hunter از محتویات در نظر گرفته شده برای به‌روزرسان بزرگ شماره‌ی ۲/۰ بازی Monster Hunter Rise رونمایی کرد. این‌ به‌روزرسان که قرار است فردا در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد، شامل ماموریت‌ها، سلاح‌ها و زره‌های جدید می‌شود و همچنین هیولا‌هایی مانند Kushala Daora ،Teostra ،Apex Diablos ،Apex Rathalos و Chameleos را به این عنوان اضافه می‌کند.

همچنین کپکام تایید کرده است که با نصب به‌روزرسان ۲/۰، بازی‌بازان می‌توانند در خارج از ماموریت‌های Rampage نیز با هیولا‌های Apex مبارزه کنند. از طرف دیگر، رویداد‌های جدیدی نیز در راه هستند که قرار است مهارت‌های شکارچیان را به چالش بکشند. لازم به ذکر است که این رویداد‌ها شامل جوایز مختلفی از جمله gesture‌ها و sticker‌ها می‌شوند.

پس از برداشتن محدودیت Hunter Rank و کسب امتیاز HR، بازی‌بازان می‌توانند در رویداد‌های چالش برانگیز تک‌نفره و Rampage‌های پیشرفته شرکت کنند. نکته‌ی جالب در مورد Rampage‌های جدید این است که Magnamalo، هیولای پرچمدار بازی، می‌تواند در هر لحظه وارد ماموریت شده و کار شما را بسیار سخت‌تر کند. البته برای کسانی که به ظاهر شکارچی خود اهمیت می‌دهند نیز خبر خیلی خوبی داریم. با اضافه شدن قابیت ساخت Layered Armor، نوعی سیستم Transmog، حالا دیگر بازی‌بازان مجبور نیستند برای بهره بردن از مهارت‌ها قوی، ظاهر زشت زره‌ها را تحمل کنند.

در کنار این به‌روزرسان، کپکام قصد دارد یک بسته الحاقی جدید را نیز عرضه کند. این بسته الحاقی شامل Layered Armor‌ها، gesture‌ها، sticker‌ها و تعدادی مدل مو جدید می‌شود. همچنین امکان تغییر صدای شکارچی به صدای شخصیت‌های Fugen یا Minoto و تغییر ظاهر شخصیت بازی‌باز نیز بخشی از محتویات این بسته محسوب می‌شوند. البته در نظر داشته باشید که تغییر ظاهر شخصیت اصلی برای بار اول رایگان خواهد بود. بازی‌بازان می‌توانند از طریق منوی بخش Courier درون بازی و یا فروشگاه دیجیتالی نینتندو eShop به این محتویات دسترسی پیدا کنند.

بازی Monster Hunter Rise هم‌اکنون بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان در اوایل سال آینده منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید