نقشه‌ی Breeze برای بازی Valorant معرفی شد

7 اردیبهشت 1400 - 11:35

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) امروز اعلام کرد که به زودی نقشه‌ی تازه‌ای به بازی Valorant اضافه خواهد شد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم در این خصوص منتشر شده است.

خوشبختانه رایت گیمز هنوز هم به پشتیبانی خود از بازی Valorant ادامه می‌دهد. چند روز قبل ههم یک به‌روزرسانی برای این اثر عرضه شد که مشکلات فراوانی را برطرف کرد. تا به حال نقشه‌ها، شخصیت‌ها و سلاح‌های زیادی در قابل به‌روزرسانی و بسته الحاقی برای این بازی در دسترس قرار گرفته‌اند که نباید از این قضیه به سادگی عبور کرد. در همین راستا، انتشار یک نقشه‌ی دیگر با نام Breeze برای این بازی جای تعجب ندارد.

به گفته‌ی سازندگان، Breeze نقشه‌ای مرموز و پر از شگفتی است که بازی‌بازان را تا مدت‌ها سرگرم خواهد کرد. این نقشه قرار است فردا در قالب یک به‌روزرسانی بر روی تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار گیرد و تیم سازنده امید فراوانی به آن دارد. به همین مناسبت، امروز تریلری کوتاه از این نقشه عرضه شده است که بخش‌های مهم آن را به خوبی به تصویر می‌کشد.

Valorant از سری عناوین اول‌شخص و تیراندازی است که اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. در بخش اصلی این بازی باید گروهی ۵ نفره را تشکیل داده و با تیم مقابل نبرد سختی داشته باشید. بیشتر حالت‌های این عنوان به صورت چندنفره است و تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. پس در صورتی که از دوستداران ژانرهای ذکر شده هستید، Valorant را به هیچ عنوان از دست ندهید. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

P.morganmeysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید