اطلاعاتی از به‌روزرسانی جدید بازی Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳

شرکت نینتندو که این روزها پشتیبانی بسیار خوبی از بازی Animal Crossing: New Horizons دارد، امروز هم دست به کار شد و اطلاعاتی را از تازه‌ترین به‌روزرسانی این عنوان عرضه کرد.

بیشتر از یک سال از انتشار بازی جذاب و بی‌نظیر Animal Crossing: New Horizons می‌گذرد و عده‌ی زیادی از دارندگان نینتندو سوییچ نیز نسبت به تجربه‌ی آن اقدام کرده‌اند. حتی این بازی را باید دلیلی برای خرید کنسول نینتندو سوییچ از سوی بسیاری از افراد به حساب آورد. جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان قرار است در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۸ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار گیرد. این به‌روزرسانی آیتم‌های فراوانی را به بازی اضافه می‌کند، اما هدف اصلی سازندگان از انتشار آن را باید آماده شدن برای رویدادهای فصلی دانست.

ظاهرا قرار است چند رویداد تا پایان سال به بازی Animal Crossing: New Horizons اضافه گردد که به فصل‌های مختلفی هم مربوط می‌شود. آیتم‌های تازه‌ی این اثر نیز به دلیل همین رویدادها در دسترس قرار گرفته است تا بازی‌بازان بیش از پیش برای آن‌ها آماده شوند. شرکت نینتندو که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر این عنوان را به عهده دارد، اعلام کرده است که به زودی اطلاعات دقیقی در خصوص رویدادهای بازی تا پایان سال جاری را ارائه خواهد کرد. به نظر می‌رسد که اولین رویداد از روز اول ماه ژوئن برگزار شده و تا پایان آن ماه هم ادامه خواهد داشت.

Animal Crossing: New Horizons را باید عنوانی در سبک شبیه‌سازی زندگی به شمار آورد که اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. در این بازی باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و به انجام امور روزمره‌ی متنوعی بپردازید. خوشبختانه پشتیبانی برای این اثر فعلا ادامه دارد و این می‌تواند بهترین خبر ممکن برای طرفداران باشد.

2
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید