بازی Ratchet and Clank: Rift Apart از قابلیت Photo Mode برخوردار خواهد بود

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰

در نهایت امروز گفته شد که بازی Ratchet and Clank: Rift Apart از قابلیت Photo Mode برخوردار خواهد بود. حال باید منتظر بود و دید که واکنش بازی‌بازان پیرامون این موضوع چه خواهد بود.

همان‌طور که به انتشار بازی Ratchet and Clank: Rift Apart نزدیک می‌شویم، اخبار و اطلاعات بیشتری در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. طرفداران این بازی دوست دارند تا به جزئیات فراوانی پی ببرند و بتوانند با لذت بیشتری آن را تجربه نمایند. حال امروز با خبر شدیم که حالت Photo Mode نیز در این بازی وجود خواهد داشت؛ به این معنی که بازی‌بازان در جریان ماجراجویی خود قادر هستند تا تصاویر با کیفیت و جذابی را به ثبت رسانده و آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارند.

حتما می‌دانید که بازی‌های فراوانی این قابلیت را دارند و معمولا بازی‌بازان از آن استقبال می‌کنند. همین قضیه باعث شده است تا Photo Mode را در بازی Ratchet and Clank: Rift Apart نیز شاهد باشیم. دیروز هم اطلاعات زیادی پیرامون این اثر در دسترس قرار گرفت. ضمنا آگاه شدیم که رویداد State of Play بعدی پلی‌استیشن تمرکز زیادی روی این عنوان خواهد داشت که این بهترین خبر برای هواداران آن خواهد بود.

Ratchet and Clank: Rift Apart از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن و ماجراجویی است که دو شرکت اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) و سونی به ترتیب در امر توسعه و نشر آن نقش دارند. این بازی قرار است در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار گیرد. پس به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

16
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید