تاریخ انتشار نسخه‌ی نسل جدید Metro Exodus به‌زودی مشخص خواهد شد

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸

مدت زیادی است که کاربران در انتظار انتشار نسخه‌ی مخصوص پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس عنوان Metro Exodus هستند. هرچند هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی این بازی شوتر اول‌شخص اعلام نشده است، اما ظاهرا به‌زودی شاهد یک اعلام رسمی در رابطه با این موضوع خواهیم بود؛ چراکه اخیرا رده‌بندی سنی این نسخه از بازی منتشر شده است.

به تازگی و پس از تایید دیپ سیلور (Deep Silver)، ناشر عنوان Metro Exodus، وب‌سایت Taiwanese دست به انتشار رده‌بندی سنی نسخه‌های نسل جدید این بازی زد. همانند نسل قبلی، در نسخه‌های جدید بازی هم مقدار زیادی خشونت، محتوای جنسی، استفاده از مواد مخدر و کلمات نامناسب دیده می‌شود. همه‌ی این موارد موجب شده‌اند که بازی موردبحث، رده‌بندی M یا همان محتوای مخصوص بزرگ‌سال را در آمریکای شمالی دریافت کند.

اگرچه، علی‌رغم مشخص شدن رده‌بندی سنی Metro Exodus، به تاریخ عرضه‌ی آن هیچ اشاره‌ای نشده است. با این حال، همین که ردپای این بازی در وب‌سایت‌های تعیین رده‌بندی سنی دیده می‌شود، به این معنی است که به‌زودی تاریخ عرضه‌ی آن مشخص خواهد شد. معمولا این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که بازی در مراحل پایانی توسعه و نزدیک به تکمیل شدن است. اگر این موضوع درباره‌ی Metro Exodus هم صادق باشد، می‌توان به شنیدن اخبار رسمی در رابطه با تاریخ عرضه‌ی این بازی از سوی استودیو ۴A گیمز (۴A Games) به عنوان توسعه‌دهنده و دیپ سیلور به عنوان ناشر آن در آینده‌ی نزدیک امیدوار بود.

همه‌ی چیزی که در حال حاضر می‌دانیم، این است که نسخه‌ی نسل جدید Metro Exodus، بسیار بهتر از نسخه‌ی قبلی خود اجرا خواهد شد. این عنوان شوتر اول‌شخص، از وضوح تصویر ۴k بهره‌مند بوده و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را ارائه خواهد کرد. خبر خوش این است که: با اعلام دیپ سیلور، اگر پیش از این نسخه‌ی اصلی Metro Exodus را تهیه کرده باشید، برای دریافت نسخه‌ی مخصوص پلی‌استیشن ۵ و یا ایکس‌باکس سری ایکس این بازی، هزینه‌ی جدیدی را متحمل نخواهید شد.

10
2
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید