ریسپاون اینترتینمنت در حال استخدام برای ساخت یک آی‌پی جدید است

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۵

ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، توسعه‌دهنده‌ی عناوین محبوبی نظیر Apex Legends ،Star Wars Jedi: Fallen Order و Titanfall، به دنبال استخدام یک مهندس نرم افزار برای ساخت یک آی‌پی جدید است.

این طور که به نظر می‌رسد، علاوه بر پشتیبانی و گسترش بازی Apex Legends و همچنین توسعه‌ دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order، ریسپاون قصد دارد یک آی‌پی جدید را نیز در آینده عرضه کند. این استودیو اخیراً یک آگهی استخدامی جدید را برای جذب یک مهندس نرم افزار منتشر کرده است. طبق توضیحات این آگهی، در حال حاضر یک تیم کوچک در ریسپاون وجود دارد که در حال توسعه‌ی یک آی‌پی جدید است.

 

البته پیش از این که هیجان زده شوید، باید بدانید که این پروژه‌ی جدید هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد و وارد مرحله‌ی تولید کامل نشده است. به همین خاطر، احتمالاً به این زودی شاهد آی‌پی جدید ریسپاون نخواهیم بود. اگرچه تولید یک آی‌پی جدید توسط این استودیو خبر بسیار خوبی برای بازی‌بازان محسوب می‌شود، اما این پروژه‌ی جدید ممکن است بر روی آینده‌ی سری Titanfall نیز تاثیر بگذارد. البته باید یادآوری کنیم که طبق بیانیه‌ی الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، ساخت Titanfall 3 کاملاً به تصمیم ریسپاون بستگی دارد.

شما دوست دارید آی‌پی جدید ریسپاون در چه سبکی باشد؟

10
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید