ریسپاون به اولین استودیوی بازی سازی برنده‌ جایزه‌ی اسکار تبدیل شد

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱

شب گذشته، یکی از مستندات تولید شده برای بازی Medal of Honor: Above and Beyond، ساخته‌ی واقعیت مجازی استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، موفق شد تا جایزه‌ی اسکار «بهترین مستند» را دریافت کند. ریسپاون حالا اولین استودیوی بازی سازی است که از این به بعد می‌تواند خود را با عبارت «استودیوی برنده‌ جایزه‌ی اسکار» معرفی کند.

Colette، یک مستند تولید شده با همکاری ریسپاون و آکیولس (Oculus) که توسط روزنامه‌ی The Guardian توزیع شده است، در مورد یکی از آخرین بازماندگان مقاومت فرانسه است که برای اولین بار پس از ۷۴ سال به یک اردوگاه اسرا در آلمان بازگشته است؛ مکانی که برادر او در آن‌ جا کشته شد. این مستند به عنوان بخشی از چندین ویدئوی لایو اکشن کوتاه تاریخی برای بازی واقعیت مجازی Medal Of Honor: Above And Beyond تولید شده بود. لازم به ذکر است که مدیر عامل ریسپاون یعنی وینس زامپلا (Vince Zampella) نیز یکی از تهیه کنندگان این مستند محسوب می‌شود.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، ریسپاون به شدت به خاطر دریافت جایزه‌ی اسکار به عنوان اولین استودیوی بازی سازی تاریخ خوشحال است و به این موضوع افتخار می‌کند.

ما به خاطر برنده‌ شدن Colette به عنوان بهترین مستند در مراسم اسکار امشب بسیار خوشحال هستیم!! از طرف وینس، پیتر و تمام اعضای ریسپاون، ما به شدت مفتخریم و از شما ممنونیم.

بازی Medal of Honor: Above and Beyond‌ هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

29
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید