تصویری از نیمار در بازی Fortnite لو رفت

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴

پس از چندین شایعه و پیش بینی‌های مختلف، سرانجام اولین تصویر از حضور نیمار بازیکن فوتبال برزیلی باشگاه پاریس سن ژرمن در بازی Fornite، لو رفت.

بازی Fortnite در داشتن سابقه همکاری با افراد معروف و بزرگ غریبه نیست. در حساب های رسمی بازی تیزری را دیده بودیم که در آن چشم‌های درخشان قرمز همراه با متن “Shhh …” را پس از انتشار فصل ۶ بازی،نمایش می‌دادند. بنا بر اخبار منتشر شده این تیزر مربوط به حضور شخصیت نیمار در این بازی خواهد بود که در قالب یک ظاهر جدید همراه با برخی وسائل و لوازم مرتبط منتشر خواهد شد.

منبع این خبر صفحه اخبار اسپانیایی بازی و نشت خبری حساب توییتر esfortnitebr بود که اولین تصویر رسمی از این فوتبالیست را در این بازی منتشر کرد.  ظاهر شخصیت نیمار در فروشگاه آیتم‌های بازی Fortnite ظاهر نخواهد شد. در حال حاضر، مشخص نیست که بازی‌بازان برای کسب ظاهر نیمار در بازی نیاز به رسیدن به سطحی خاصی از امتیازات دارند یا نه، اما احتمال دارد که بازی‌بازان بتوانند به سادگی، چالش‌هایی را برای رسیدن این ظاهر تکمیل نمایند.

وجود نیمار در بازی به نظر می‌رسد که یک واکنش‌های مثبتی از سمت طرفداران رسانه‌های اجتماعی برای بازی کسب نماید.مطمئنا در طی روزهای آینده اخبار مهم و جذابی در مورد شخصیت نیمار در بازی منتشر خواهد شد.

34
25
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید