بازی Nier Replicant در صدر پرفروش ترین عناوین استیم قرار گرفت

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۵

بازسازی عنوان کلاسیک Nier Replicant تنها پس از گذشت دو روز از زمان انتشارش توانست به صدر جدول پرفروش‌ترین‌های استیم (Steam) راه پیدا کند.

بازسازی عنوان نسل هفتمی که برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در سال ۲۰۱۰ منتشر شده بود، دو روز پیش برای کنسول‌های نسل هشتم و پلفترم رایانه‌های شخصی منتشر گردید.  بازسازی NIER هم اکنون در جایگاه اول پرفروش‌ترین عناوین قرار دارد، اما دو بار در لیست پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفته است. از طرفی به عنوان پرفروش‌ترین عنوان کنونی استیم و از طرف دیگر به عنوان پرفروش‌ترین عنوان نسل نهمی نیز بالاتر از بازی Outriders در این جایگاه قرار گرفته است.

تعداد بازی‌بازان همزمان این عنوان به ۲۸٫۵ هزار بازی‌باز رسیده است که نسبت به آمار نسخه قبلی این سری یعنی Nier Automata، در سال ۲۰۱۹ آمار ۲۳٫۸ هزار بازی‌باز همزمان را به ثبت رسانده بود، پیشرفت قابل ملاحضه‌ای به حساب می‌آید. Nier Replicant، داستان The Titular Nier را روایت می‌کند که تلاش می‌کند یک زن بیمار به نام یونا را نجات دهد. یوکو تارو (Yoko Taro) سازنده سری Nier از موفقیت بازی شگفت زده شد، زیرا او این نسخه کلاسیک بازی را به عنوان یک عنوان فرعی و غیر اصلی در ذهنش داشت و انتظار این اتفاق را نداشت که بازسازی مجدد به خوبی انجام شود. وی در مصاحبه اخیر خود اذعان کرد که او احساس می کرده موفقیت بازی Nier Automata که تا پایان سال ۲۰۲۰ بیش از ۵ میلیون واحد فروخته بود،یک شانس بوده است!

NIER Replicant ver.1.22474487139 … به طور کلی بازخورد مثبت دریافت کرده است. هوادارن از این عنوان راضی هستند و اعتقاد دارند روح این سری به خوبی در این بازی جریان دارد. بازی Nier Replicant ver.1.22474487139 … در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

22
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید