اطلاعات جدیدی از شخصیت‌های منفی Resident Evil Village منتشر شد

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲

بازی Resident Evil Village همانند نسخه‌ی قبلی خود تمرکز زیادی بر روی آنتاگونیست‌ها و ویژگی‌های آن‌ها دارد. تاکنون اطلاعات مختلفی از شخصیت Lady Dimitrescu منتشر شده است، اما او تنها یکی از شخصیت‌های منفی این بازی به شمار می‌رود و آنتاگونیست‌های دیگری نیز حضور دارند. مقاله‌ی جدید منتشر شده در IGN، اطلاعات تازه‌ای را در خصوص سایر شخصیت‌های منفی حاضر در Resident Evil Village به اشتراک می‌گذارد.

به طور کلی در بازی Resident Evil Village چهار شخصیت اصلی منفی به نام‌های Lady Dimitrescu، Karl Heisenberg، Donna Beneviento و Salvatore Moreau حضور دارند. این ۴ شخصیت به نوعی اربابان دهکده محسوب می‌شوند. هر یک از این شخصیت‌ها در بخشی از این دهکده حکمرانی می‌کنند و بازی‌بازان در این مکان‌ها با آن‌ها روبه‌رو خواهند شد. هر یک از این محیط‌ها مضمون متفاوتی با یکدیگر دارند و از سبک‌های مختلفی الهام گرفته‌اند. مضمون ترس گوتیک برای بخش Lady Dimitrescu، گرگینه‌ها برای Heisenberg و ترس ماورایی در خانه‌ی Beneviento قرار داده شده است. همچنین هر یک از این محیط‌ها دارای دشمنان منحصر به فردی هستند.

تاکنون اطلاعاتی از شخصیت‌های Lady Dimitrescu و Heisenberg منتشر شده است، اما در خصوص دو شخصیت دیگر اشاره شده اطلاعات زیادی منتشر نشده‌اند. سالواتوره موریو وظیفه‌ی اداره‌ی یک آب انبار را برعهده دارد. به گفته‌ی کارگردان هنری Resident Evil Village، سالواتوره با هدف خلق زننده‌ترین فرد روی زمین طراحی شده است. Donna Beneviento نیز یک زن سیاه‌پوش است که یک وسیله‌ای مانند عصا در دست دارد. حتی صورت او نیز پوشیده است و عروسکی به نام Angie را هدایت می‌کند. به گفته‌ی موریماسا ساتو (Morimasa Sato) که کارگردان بازی محسوب می‌شود، خانه‌ی Beneviento جایی است که Donna و Angie حضور دارند و در آن مکان، المان‌های ترسناک Resident Evil 7 دیده می‌شوند.

شخصیت منفی و اصلی Resident Evil Village با نام Mother Miranda شناخته می‌شود و تاکنون در برخی از تریلرهای بازی دیده شده است. این شخصیت ظاهراً رهبر یک فرقه در این دهکده‌ی جهنمی است و ۴ شخصیت منفی که به آن‌ها اشاره کردیم، برای Mother Miranda کار می‌کنند. با این حال به نظر می‌رسد هنوز رازهای زیادی در خصوص این شخصیت مخفی باقی مانده است و باید تا زمان انتشار و تجربه‌ی بازی منتظر بمانیم.

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ می ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

35
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید