سی‌دی پراجکت رد: عرضه‌ی Cyberpunk 2077 یک درس بزرگ برای ما بود

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳

بازی Cyberpunk 2077 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ بود. با این حال بازی مذکور به دلیل برخی مشکلات نتوانست در آن حد که انتظار می‌رفت، ظاهر شود. این بازی بر روی کنسول‌ها به شدت از مشکلات فنی رنج می‌برد و همین امر موجب شد تا از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شود. به گفته‌ی سی‌دی پراجکت رد، (CD Projekt Red)، عرضه‌ی این بازی و مشکلات به وجود آمده یک درس بزرگ برای آن‌ها بوده است.

سی‌دی پراجکت رد در چند ماه اخیر برای رفع مشکلات بازی Cyberpunk 2077 مصمم بوده و تاکنون به‌روزرسانی‌های مختلفی را برای اثر مذکور منتشر کرده است. طبق گزارش وب‌سایت IGN، اخیراً برخی از اعضای ارشد سی‌دی پراجکت رد در جلسه‌ی بخش مالی این شرکت اشاره کرده‌اند که عرضه‌ی پر ایراد بازی Cyberpunk 2077 یک درس بزرگ برای آن‌ها بوده است و این اتفاق را نمی‌توانند به این‌ زودی‌ها فراموش کنند.

صحبت‌های برخی از اعضای ارشد سی‌دی پراجکت رد به شرح زیر است:

ما توانستیم یک آی‌پی جدید را در بازار بازی‌های ویدیویی و به گیمرهای سراسر جهان معرفی کنیم. با وجود فرنچایز The Witcher و Cyberpunk 2077، ما اکنون دو ستون و پایه‌ی قوی برای ساختن آینده‌ی سی‌دی پراجکت رد در اختیار داریم. البته می‌دانیم که همه چیز طبق برنامه پیش نرفت. عرضه‌ی Cyberpunk 2077 یک درس بزرگ برای ما بوده است و هرگز آن را فراموش نخواهیم کرد. تغییرات زیادی در کمپانی در جریان است و ما معتقدیم که همه‌ی اتفاقاتی که تاکنون رخ داده است، درس‌های بزرگی گرفته‌ایم.

سی‌دی پراجکت رد مدتی پیش اعلام کرد که بخش چندنفره‌ی بازی Cyberpunk 2077 لغو شده است. ظاهراً تیم توسعه‌دهنده در نظر دارد به بررسی مجدد نحوه‌ی پیاده‌سازی بخش چندنفره در پروژه‌های تک‌نفره‌ی خود بپردازد.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی در سال جاری میلادی برای کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.

36
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید