باندای نامکو به جمع شرکت‌های حاضر در مراسم E3 2021 پیوست [به‌روزرسانی شد]

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۸

لحظاتی پیش وبسایت رسمی نمایشگاه E3 شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) را به لیست کمپانی‌های حاضر در این مراسم اضافه کرد.

وبسایت رسمی E3 نام باندای نامکو را به شرکت‌هایی که در مراسم امسال حضور دارند اضافه کرد، اما به طور دقیق مشخص نیست که آن‌ها به چه شکل در این مراسم شرکت می‌کنند. با توجه به گزارش‌های منتشر شده از سوی WIPO، شرکت باندای نامکو در آخرین روز سال ۲۰۲۰ رویدادی با نام BANDAI NAMCO NEXT را به ثبت رسانده است. بر اساس توضیحات ارائه شده در ثبت نام تجاری، هدف اصلی از برگزاری این رویداد به اشتراک گذاشتن اطلاعات جدید از برخی پروژه‌های در دست ساخت است. در حال حاضر باندای نامکو عناوینی مانند Scarlet Nexus ،Tales of Arise ،Digimon Survive و Elden Ring را در زیرمجموعه‌ی خود دارد. متاسفانه هنوز تاریخ دقیقی برای برگزاری این رویداد مشخص نشده است.

ما نمی‌دانیم که آن‌ها به طور جداگانه رویدادی با نام BANDAI NAMCO NEXT را برگزار خواهند کرد و یا این که در مراسم مایکروسافت از عناوین خود رونمایی خواهند کرد، اما از آن‌ جایی که در سال ۲۰۱۹ آن‌ها چند بازی خود را در طی کنفرانس مایکروسافت رونمایی کردند و نامشان در میان شرکت‌های حاضر در مراسم آن سال دیده نمی‌شد، حدس ما این است که آن‌ها امسال رویداد مخصوص به خود را برگزار کنند. در حقیقت حضور باندای نامکو در E3 2021 باعث به وجود آمدن امیدی تازه در طرفداران Elden Ring شده است. بسیاری از طرفداران سری سولز امیدوارند که سرانجام پس از ۲ سال سکوت مطلق از سوی فرام سافتور (From Software)، در ماه ژوئن شاهد تریلر جدید از این اثر به همراه تاریخ عرضه باشیم.

به‌روزرسانی:

به نظر می‌رسد که فهرست‌بندی مذکور به سال ۲۰۱۹ مربوط می‌شود و شاهد یک لیست به‌روز شده برای سال ۲۰۲۱ نیستیم. تیم مدیریتی وبسایت E3 پیرامون این لیست اشتباهاتی کرده است. ظاهراََ باندای نامکو در مراسم E3 2021 حضور ندارد، اگرچه این احتمال وجود دارد که به طور رسمی به لاین-آپ اضافه شود.

28
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید