ویدئوی جدید Returnal به توضیح مکانیسم حلقه‌های زمان می‌پردازد

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵

هفته‌ی آینده شاهد انتشار بازی مورد انتظار Returnal به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهیم بود. این بازی محصول جدید استودیوی هوس‌مارک (Housemarque) به شمار می‌آید و می‌تواند به خوبی پیشرفت سازندگان در طراحی یک عنوان منحصر به فرد را نشان دهد.

به گفته‌ی استودیوی هوس‌مارک، بازی Returnal قرار است یک تجربه‌ی اکشن مبتنی بر روایت داستانی علمی-تخیلی را برای بازی‌بازان فراهم کند و گیم‌پلی آن دارای المان‌های سبک روگ‌لایت خواهد بود؛ چرا که شخصیت اصلی آن در یک حلقه‌ی زمانی عجیب گرفتار شده است و پس از مرگ باید ماجراجویی خود را در یک دنیای جدید دوباره آغاز نماید. حال استودیوی هوس‌مارک ویدئوی جدیدی از مکانیسم‌ عمل حلقه‌های زمانی در بازی Returnal را منتشر کرده‌ است که جزئیات بیشتری را در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Returnal المان‌های مختلفی از سبک روگ‌لایت دارد؛ به طور مثال هنگامی که بازی‌بازان کشته شوند، باید کار خود را از ابتدا شروع کنند. در این حال که بازی‌بازان از دنیای جدیدی شروع به ماجراجویی خواهند کرد، تنها یک سلاح کوچک در دست دارند. در این حین افراد باید در هر بیوم مجددا به مبارزه بپردازند تا بتوانند اسلحه و مهمات مختلف را جمع‌آوری کرده و به ارتقای تجهیزات خود بپردازند. با این که بخشی از پیشرفت بازی‌بازان با هر بار کشته شدن از بین خواهد رفت اما برخی از ارتقاهای بزرگ و دستاوردهای قبلی همچنان حفظ خواهند شد.

به گفته‌ی استودیوی هوس‌مارک یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های بازی Returnal با عناوین اصلی سبک روگ‌لایت، در این خواهد بود که پس از پاک‌سازی یک بیوم و رسیدن به دنیای بعدی، بازی‌بازان نیاز ندارند به صورت کامل به مبارزه با تمامی دشمنان بپردازند. همچنین مبارزه با باس‌فایت‌ها تنها یک بار صورت خواهد گرفت و در موارد بعد به صورت اختیاری رخ خواهد داد. در عوض بازی‌بازان این دفعه با تجهیزات و اسلحه‌های جدیدی وارد بیوم شده‌اند و می‌توانند تجربه‌ای متفاوت را رقم زنند.

بازی Returnal قرار است در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه شود. در پایان شما می‌توانید جدیدترین تریلر این اثر را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

21
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید