معرفی و دانلود بهترین لانچر های اندروید

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵
بهترین لانچرهای اندروید

هر کدام از شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند که محصولات خودشان را بر پایه سیستم‌عامل اندروید می‌سازند، دارای لانچر و یا لانچرهایی اختصاصی هستند که از امکانات کامل و ظاهری زیبا بهره‌مند می‌باشند، با این‌حال بعد از چندین سال استفاده از گوشی و عدم دریافت‌ جدید‌ترین آپدیت‌های اندروید، روزی فرا می‌رسد که شما از ظاهر رابط‌کاربری گوشی خودتان خسته خواهید شد.

در این مواقع لانچر‌ها به کمک شما خواهند آمد که امروزه تعدادشان بسیار زیاد بوده و انتخاب بین آن‌ها می‌تواند شما را گیج کند. ما امروز در این مطالب به سراغ همین اپلیکیشن‌ها رفته‌ایم و قصد داریم برترین لانچر‌های موجود برای سیستم‌عامل اندروید را خدمت شما معرفی کنیم، هم‌چنین می‌توانید با لینک‌های موجود، لانچر مد‌نظر خودتان را دانلود نمایید.

در ابتدا به Nova Launcher می‌پردازیم. این لانچر را بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی می‌شناسند. به جرئت باید گفت که این اپلیکیشن یکی از برترین لانچر‌های موجود برای سیستم‌عامل اندروید می‌باشد و دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که در ادامه به گوشه کوچگی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

شما با اپلیکیشن Nova luncher می‌توانید انقلابی در ظاهر گوشی‌ خود ایجاد کنید. بدون شک این اپلیکیشن جزو ۵ تا از برترین اپ‌های شخصی سازی دنیا است و شما را شگفت‌زده خواهد کرد. امکانات کامل و جذاب این لانچر نکته مثبت بزرگی برای آن محسوب می‌شود. حجم این اپلیکیشن نسبت به رقبای خود بسیار پایین بوده که همین موضوع، برای خیلی از مخاطبین نکته بسیار مهمی محسوب می‌شود.

به دنبال لانچرهای بیشتری هستید؟ با کلیک روی این متن به صفحه مربوطه در تکفارس مراجعه کنید

2
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید