هواداران Outriders از مشکلات این بازی ناراحت هستند

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹

ظاهرا بازی Outriders هنوز هم مشکلات فراوانی در خود دارد و این قضیه بازی‌بازان را حسابی کلافه کرده است. در همین راستا، امروز اعلام شد که به زودی به‌روزرسانی‌هایی برای این اثر در دسترس قرار خواهد گرفت.

تنها سه هفته از انتشار نسخه‌ی اصلی بازی Outriders می‌گذرد. این عنوان در ابتدای انتشار خود مشکلاتی داشت که بیشتر به سرورها مربوط می‌شد. خوشبختانه این مشکلات به مرور زمان برطرف شدند، اما گیم‌پلی این اثر ایرادات فراوانی در خود دارد. البته در چند روز اخیر بهینه‌سازی‌هایی برای این عنوان منتشر شده بود، اما برای برطرف کردن تمام نواقص کافی نبوده است. باگ‌های عجیب و غریب این بازی همچنان در فضای مجازی و به خصوص ردیت منتشر می‌شوند و متاسفانه بازی‌بازان رضایت کاملی از آن ندارند.

در همین زمینه، استودیوی سازنده امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر و اعلام کرد که نواقص بازی Outriders به زودی به صورت کامل رفع خواهد شد تا بازی‌بازان با خیال راحت‌تری بتوانند آن را ادامه دهند. گفته می‌شود که هم‌اکنون توسعه‌ی چند به‌روزرسانی در دستور کار قرار گرفته است و تیم سازنده علاوه‌بر اضافه کردن محتویات گوناگون، مشکلات آن را هم برطرف خواهد کرد. البته هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص تاریخ انتشار این به‌روزرسانی‌ها در دست نیست و باید دید که این اتفاق دقیقا در چه زمانی رقم خواهد خورد.

بازی Outriders در حال حاضر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد. قابل ذکر است که دو شرکت پیپل کن فلای (People Can Fly) و اسکوئر انیکس (Square Enix) به ترتیب در امر تولید و نشر این اثر نقش داشته‌اند. چند روز قبل هم گفته شد که نسخه‌ی سرویس گوگل استدیا این بازی یک به‌روزرسانی مهم را دریافت خواهد کرد.

5
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید