نخستین اطلاعات از بازی PUBG 2 منتشر شد

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷

چندی پیش شایعاتی در مورد توسعه‌ی بازی PUBG 2 پخش شد که در نهایت توسط تیم سازنده تایید شد. حال امروز اولین جزئیات در مورد این نسخه در دسترس قرار گرفته است.

به نظر می‌رسد که ساخت بازی PUBG 2 از چندی پیش در دستور کار قرار گرفته است و تیم سازنده به زودی اخبار جذابی را پیرامون آن منتشر خواهد کرد. استودیوی کرفتون (Krafton) این روزها مشغله‌ی زیادی دارد. آن‌ها در حال کار بر روی یک پروژه‌ی دیگر هم هستند که ارتباطی با این سری ندارد. امروز با خبر شدیم که سبک نسخه‌ی دوم نیز به صورت بتل رویال خواهد بود و از این لحاظ، تغییری با نسخه‌ی اول نخواهد داشت. استودیوی سازنده امروز این خبر را در دسترس قرار داد؛ زیرا هواداران گمان می‌کردند که ژانر نسخه‌ی دوم متفاوت است.

همچنین گفته می‌شود که تیم سازنده در حال استخدام اعضای جدید در راستای توسعه‌ی هر چه بهتر بازی PUBG 2 است. این تیم قصد دارد تا عنوانی بسیار بهتر از نسخه‌ی اول را در دسترس قرار دهند و در نهایت باید دید که آیا در این خصوص موفق خواهند شد یا خیر. همچنین انتشار این بازی بر روی گوشی‌های هوشمند در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

با وجود اطلاعات منتشر شده‌ی امروز، هنوز هم جزئیات چندانی از بازی PUBG 2 عرضه نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر کرفتون باشیم. به محض انتشار اخبار بیشتر در خصوص این اثر، تیم گیمفا آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهد رساند.

21
5
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • saman گفت:

  بازی آنلاین هم اخه مگه ۲ میخواد Neutral

  21
  3
  • NRG-souls گفت:

   شیرین گفتی ولی باید بگم بله ! از زمان انتشار بازی مدت زیادی گذشته و برعکس فورتنایت ، از موتور قابل گسترش UE4 استفاده نمیکنه ، و تمامی انیمیشن ها قدیمی و یجورایی کسل کننده شدن ، راستی بعد دو سال نصبش کردم ،هنوزم وقتی بازی میکنی صدای پای خودت دقیقا شبیه صدای حرکت enemy هاست ، و این حالم رو بهم میزنه ، که یه سازنده نتونه بعد این همه مدت کوچک ترین مورد رو اصلاح کنه ، Level Of Detail بازی فاجعه ست ، محیط های بشدت بزرگ و تو خالی ، طراحی های غیر تاکتیکی وووو نیاز به پابجی دو از روز اول حس میشد !

   17
   2