بازی Godfall ممکن است بر روی پلتفرم غیرمنتظره‌ای عرضه شود

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹

در چند روز اخیر شایعاتی در خصوص عرضه‌ی بازی Godfall بر روی سایر پلتفرم‌ها به گوش رسیده و هواداران را از این قضیه متعجب کرده است.

به‌روزرسانی: بازی Godfall برای کنسول پلی‌استیشن ۴ رتبه‌بندی شد و به زودی اخبار بیشتر در مورد آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Godfall سال گذشته در دسترس قرار گرفت، اما شاید آن طور که باید و شاید به آن پرداخته نشد. بازی‌بازان زیادی اعلام کردند که انتظارات بیشتری از این بازی داشتند و این اثر می‌توانست بسیار بهتر از این باشد. البته این بازی هنوز هم یکی از برترین عناوین انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ به حساب می‌آید.

تیم سازنده‌ی بازی Godfall اخیرا اعلام کرده است که این اثر شاید بر روی پلتفرم دیگری نیز در دسترس قرار گیرد. همین اتفاق باعث پخش شدن شایعات فراوانی در فضای مجازی شده است. بسیاری از بازی‌بازان عقیده دارند که این اثر راهی دیگر کنسول نسل نهمی یعنی ایکس‌باکس سری ایکس خواهد شد. عده‌ی دیگری هم فکر می‌کنند که می‌توانند این بازی را بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ خود داشته باشند. متاسفانه فعلا اخبار رسمی دیگری در این زمینه منتشر نشده است و به همین دلیل، اطلاعات کافی در دست نیست.

Godfall را باید از سری آثار اکشن و نقش‌آفرینی به حساب آورد که ابتدا در سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار گرفت. گفتنی است که دو استودیوی کنترپلی گیمز (Counterplay Games) و گیرباکس (Gearbox) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و انتشار آن را به عهده داشته‌اند. چندی پیش هم گفته شد که قابلیت Matchmaking به این عنوان اضافه می‌شود که خبر خوبی برای هواداران خواهد بود. Godfall در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۵ قابل تجربه است.

13
6
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید