شایعه: سیستم مبارزات در بازسازی Star Wars Knights of the Old Republic تغییر یافته است

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۷

براساس شایعه‌ی جدید منتشر شده، ظاهرا سیستم مبارزات در بازسازی Star Wars Knights of the Republic نسبت به نسخه‌ی اصلی دچار تغییرات اساسی شده است.

مدتی پیش گزارش‌هایی مبنی در دست ساخت قرار داشتن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Star Wars Knights of the Old Republic منتشر شد. ظاهراً این بازی توسط استودیوی اسپایر مدیا (Aspyr Media) در دست توسعه قرار دارد. این استودیوی قبلاً نسخه‌های قدیمی این مجموعه را برای کنسول‌ها پورت کرده بود. این بازی هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است، اما برخی منابع معتبر وجود آن را تایید کرده‌اند. در همین راستا، به‌تازگی شایعه‌ی جدیدی در خصوص این بازسازی منتشر شده است.

MrMattyPlays که یک منبع فاش‌کننده و یوتیوبر محسوب می‌شود، چند ماه پیش اعلام کرد که بازسازی Star Wars Knights of the Old Republic توسط استودیوی اسپایر در دست توسعه قرار دارد. این منبع اخیراً جزئیاتی از بازی مذکور را به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی او، این نسخه‌ی بازسازی نسبت به نسخه‌ی اصلی با تغییرات عمده‌ای همراه خواهد بود. منبع مذکور می‌گوید سیستم مبارزات در این نسخه نسبت به نسخه‌ی اصلی دچار تغییرات بزرگی شده است.

نسخه‌ی اصلی Star Wars Knights of the Old Republic دارای یک سیستم ترکیبی از مبارزات نوبتی و همزمان بود. MrMattyPlays می‌گوید که سیستم مبارزات در نسخه‌ی بازسازی بیشتر به عناوین اکشن نقش‌آفرینی شباهت دارد. با توجه به این‌که نسخه‌ی اصلی در سال ۲۰۰۳ منتشر شده است، ایجاد این تغییرات منطقی به نظر می‌رسد.

Star Wars: Knights of the Old Republic یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی تاریخ به شمار می‌رود که با داشتن داستان و شخصیت‌های جذاب توانست مورد تحسین منتقدین قرار بگیرد. مطمئناً عرضه‌ی بازسازی این بازی برای طرفداران خبر خوشحال‌کننده‌ای خواهد بود. نسخه‌ی اصلی این بازی در حال حاضر علاوه بر کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی، برای گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

9
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید