تریلر جدیدی از بازی Scarlet Nexus منتشر شد

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که این روزها سخت مشغول معرفی بخش‌های مختلف بازی Scarlet Nexus است، امروز هم دست به کار شد و ویدئوی تازه‌ای از آن را منتشر کرد. این ویدئو به برخی از مناطق بازی مربوط می‌شود.

حالا تنها دو ماه به انتشار بازی Scarlet Nexus باقی مانده است و بسیاری از بازی‌بازان در انتظار تجربه‌ی این اثر نقش‌آفرینی هستند. بندای نامکو به خوبی از نیاز بازی‌بازان با خبر است و این روزها تصاویر و تریلرهای فراوانی را از این بازی در دسترس قرار می‌دهد. این عنوان ابتدا سال گذشته در مراسم ایکس‌باکس معرفی شد و پیش‌بینی می‌شود که در آینده به موفقیت هم دست پیدا کند.

از سال گذشته تا به حال، طرفداران با داستان، کاراکترها و گیم‌پلی بازی Scarlet Nexus تا حد زیادی آشنایی پیدا کرده‌اند. حال امروز تریلری از دو منطقه‌ی بازی به نام‌های Yuito و Kasane عرضه شده است که نباید از آن به سادگی عبور کرد. بازی‌بازان در این دو منطقه که به دو تا از ماموریت‌های بازی مربوط می‌شود، می‌توانند به ماجراجویی، کشف رمز و رازها و همچنین مبارزه با دشمنان پرداخته و لحظات جذابی را تجربه نمایند.

قابل ذکر است که توسعه و نشر بازی Scarlet Nexus به صورت هم‌زمان بر عهده‌ی شرکت بندای نامکو است. این عنوان قرار است تابستان امسال بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

11
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید