رقابت‌های The Fortnite Champion Series به زودی در بازی Fortnite آغاز می‌شود

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) در نظر دارد تا تورنمنت جدیدی را در بازی Fortnite آغاز کند. در همین راستا، امروز تریلری در این مورد عرضه شده است تا بازی‌بازان بیش از پیش با آن آشنا شوند.

The Fortnite Champion Series یا به صورت مختصر FNCS، رویدادی است که هواداران در گذشته هم تا حدودی با آن آشنایی داشته‌اند. بازی‌بازان در این رویداد قادر هستند تا تورنمنت جذابی را آغاز کرده و دیگر رقبا را شکست دهند تا هر بار به رتبه‌ی اول دست پیدا کنند. سپس پاداش‌های فراوانی به افراد داده می‌شود تا از آن‌ها برای بخش فروشگاه این اثر استفاده نمایند. پسدر صورتی که از علاقه‌مندان به این عنوان هستید، این رقابت‌ها را به هیچ وجه از دست ندهید.

همان‌طور که اطلاع دارید، فصل ششم بازی Fortnite به تازگی آغاز شده و محتویات زیادی را هم با خود به آن آورده است. رویداد گفته شده هم در واقع بخشی از این فصل به حساب می‌آید و اپیک گیمز امید فراوانی به آن دارد. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این تورنمنت مشخص نیست و باید دید که این اتفاق دقیقا در چه زمانی رخ خواهد داد. البته امروز تریلری در این خصوص منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

Fortnite از سری عناوین جذاب در ژانر بتل رویال به حساب می‌آید که انتشار آن برای بار اول به سال ۲۰۱۷ میلادی بازمی‌گردد. حال چهار سال از عرضه‌ی این بازی می‌گذرد و بازی‌بازان قادر هستند تا آن را بر روی پلتفرم‌  رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ تجربه نمایند. حتی نسخه‌های گوشی‌های هوشمند آن شامل اندروید و iOS نیز در دسترس قرار دارد. قابل ذکر است که شرکت اپیک گیمز به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید