خبرنامه ۱۷؛ مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته

محسن رضوی فر
۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - 21:59

هفدهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مروری بر مهم‌ترین اخبار دنیای بازی در هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌های جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته‌ای که گذشت، شرکت سونی تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Days Gone را اعلام کرد. این بازی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. از طرف دیگر طبق گزارش جدید وال استریت ژورنال، مذاکرات مایکروسافت برای خرید دیسکورد به سرانجام نرسید و دیسکورد همچنان به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد. همچنین به گفته‌ی جف گراب، در رویداد E3 2021 خبری از معرفی بازی Gears 6 نخواهد بود.

با هفدهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گیمفا می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با کیفیت‌های HD و FHD نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

تماشا در یوتیوب

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید