شرکت سگا به ساخت دنباله‌ی بازی Judgment اشاره دارد

۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵

اخیراً ساخت وب‌سایت رسمی جدیدی از جانب شرکت سگا با نام Judgment Day، به احتمال ساخت و انتشار دنباله‌ی نسخه‌ی فرعی مجموعه‌ی Yakuza یعنی Judgment اشاره داشته است.

در حقیقت، شرکت سگا (SEGA) با همکاری استودیوی ریو گا گُتوکو (Ryu ga Gotoku Studio) و برای معرفی پروژه‌ی جدید خود، یک وب‌سایت شمارش معکوس راه انداخته که تاریخ ۱۷ اردیبهشت (May 7) را نشان می‌دهد. از طرفی دیگر، با توجه به نام این وبسایت یعنی Judgment Day، تا حدود بسیار زیادی اطمینان داریم که این پروژه‌ی جدید دنباله‌ای برای بازی Judgment خواهد بود که در سال ۲۰۱۹ و به عنوان یک نسخه‌ی فرعی برای مجموعه‌ی Yakuza منتشر شده بود.

اما اخیراً تصویری در این وب‌سایت به نمایش درآمده که که محله‌ی Kamurocho در عناوین Yakuza را به نمایش درمی‌آورد. علاوه براین، وجود نشان تجاری “Lost Judgment” در کنار این تصاویر می‌تواند بیش از پیش شایعه‌ی ساخت دنباله‌ی عنوان Judgment را قوت ببخشد. همچنین، علاقه‌مندان در نسخه‌ی اول این بازی باید در نقش تاکایوکی یاگامی () و به عنوان یک وکیل مدافع و بازپرس خصوصی، به دنبال قاتلی سریالی بگردد و این موضوع او را به پرونده‌های قدیمی متصل می‌کند و ماجراجویی‌های تازه‌ای پیش رویش قرار می‌گیرد.

بازی Judgment، در سال ۲۰۱۹ به صورت اختصاصی در دسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار گرفت اما نسخه‌ی ریمستر شده‌ی آن هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و اس و سرویس گوگل استیدیا قرار دارد.

 

11
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید