جزئیات به‌روزرسان Locked and Loaded بازی Fallout 76 مشخص شد

۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱

بتسدا (Bethesda) جزئیات به‌روزرسان بعدی بازی Fallout 76 را منتشر کرده است. به‌روزرسان Locked and Loaded که در تاریخ ۲۷ آوریل (سه شنبه، ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) عرضه می‌شود، حالت بازی جدید و موارد دیگری را به بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Fallout 76 از زمان عرضه تا کنون، راه زیادی را پیموده است. هر چند این بازی از بی‌نقص بودن فاصله دارد، اما در حال حاضر در شرایط بسیاری بهتری به سر می‌برد. بستدا توانسته با به‌روزرسان‌ها و بهینه‌سازهای متعدد، نظر بسیاری از هواداران این سری را جلب کند. حال قرار است شاهد عرضه‌ی یک به‌روزرسان رایگان دیگر برای این بازی باشیم. این به‌روزرسان Locked and Loaded نام داشته و محتوای جدید زیادی را به بازی اضافه می‌کند.

یکی از ویژگی‌های جدید و جالب، S.P.E.C.I.A.L. Loadouts نام دارد. با این Loadoutها می‌توانید شخصیت خود را به هر شرایطی وفق دهید. پس از رسیدن به سطح ۲۵، می‌توانید از یک ماشین پانچ در C.A.M.P. خود استفاده کرده و S.P.E.C.I.A.L. خود را ریست کنید. ویژگی دیگر اضافه شدن جایگاه‌های C.A.M.P. است. با کمک این جایگاه‌ها، می‌توانید بدون از دست دادن خانه‌ی قبلی، در آپالاچیا یک خانه‌ی جدید بسازید. هم‌چنین تغییرات قابل توجه‌ای بر روی ویترین‌ها و وندینگ ماشین‌ها اعمال شده تا قرار دادن آن‌ها در کمپ راحت‌تر باشد. در ادامه می‌توانید تریلر این به‌روزرسان را هم مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

یکی دیگر از تغییرات قابل توجه با به‌روزرسان جدید، تغییرات اعمال شده بر Daily Ops است. با این به‌روزرسان شاهد اضافه شدن حالت‌های بازی، دشمنان، مکان‌ها و پاداش‌های جدیدی به Daily Ops خواهید بود. این به‌روزرسان تقریبا تمام جوانب Daily Ops را بزرگ‌تر می‌کند. این به‌روزرسان Aim Assist را هم به عنوان یک گزینه به بازی اضافه خواهد کرد. با Aim Assist قادر خواهید بود تا نشانه‌گیری راحت‌تری با کنترلرها داشته باشید.

بازی Fallout 76 در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

4
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید