به‌روزرسان‌های Assassin’s Creed Valhalla با روند کندتری منتشر خواهند شد

۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرد که به روزرسان‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla در آینده با سرعت کمتری ارائه می‌شوند تا تیم توسعه بتواند بر روی رفع اشکالات و افزایش کیفیت محتوا تمرکز بیشتری نماید.

عنوان Assassin’s Creed Valhalla در ماه نوامبر سال گذشته‌ی میلادی عرضه شد و مطابق انتظار با باگ‌ها و مشکلات فراوان همراه بود؛ از همین رو شرکت یوبی‌سافت تاکنون به‌روزرسان‌ها و محتویات بسیار زیادی را جهت ارائه‌ی یک تجربه‌ی بهتر برای بازی‌بازان منتشر کرده است. با این حال، اخیرا اعتراض‌ها نسبت به عملکرد عجیب شرکت یوبی‌سافت افزایش یافته؛ چرا که بیشتر به‌روزرسان‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla بر روی فروش محتویات جدید و فروشگاه شرکت یوبی‌سافت تمرکز دارند.

همچنین این به‌روزرسان‌ها نه تنها در رفع مشکلات و برخی باگ‌ها موثر واقع نمی‌شوند بلکه گزارش‌های زیادی نشان می‌دهند که مشکلات جدیدی را به بخش‌های مختلف بازی افزوده‌اند. حال شرکت یوبی‌سافت در واکنش به اعتراض بازی‌بازان وعده داده است که سرعت توسعه و انتشار به‌روزرسان‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla را کاهش خواهد داد تا تیم توسعه بر رفع مشکلات و بالا بردن کیفیت بازی تمرکز بیشتری داشته باشد.

اخیراً برای اطمینان از کیفیت بالای بسته الحاقی Wrath of the Druids، شرکت یوبی‌سافت انتشار آن را به تاخیر انداخت. این تاخیر و اقدام شرکت یوبی‌سافت با بازخوردهای بسیار مثبتی از جامعه‌ی هواداران آن همراه بود و هواداران با این اقدام، یوبی‌سافت را تشویق به ارتقای کیفیت محتوای الحاقی کردند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید