پلی استیشن استریم بازی ها با کیفیت ۱۰۸۰ را این هفته آغاز خواهد کرد

۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۸

سونی پشتیبانی از استریمینگ با کیفیت ۱۰۸۰ را از این هفته آغاز خواهد نمود.

سونی امروز صبح اعلام کرد که سرویس PlayStation در حالی خدمات خود را آغاز می‌کند که در این هفته پشتیبانی از کیفیت ۱۰۸۰P را برای بازی‌ها، در برخی از کشورهای خاص را آغاز خواهد کرد. شما ممکن است شگفت زده شوید که این سرویس قبلا ارائه نشده است، اما دلایل آن منطقی به نظر می‌رسد. بسیاری از مشترکان ساکن در ایالات متحده اینترنتی را در اختیار ندارند که بتوانند پشتیبانی بیش از  ۷۲۰p را بازی‌ها در اختیار داشته باشند. رقیبان این سرویس مانند XCloud شرکت مایکروسافت، هم توانایی ارائه مناسب این قابلیت را هنوز ندارند.

پشتیبانی از کیفیت ۱۰۸۰P در ایالات متحده، کانادا، ژاپن و اروپا در دسترس خواهد بود. سونی لیستی از این بازی‌هایی که مورد پشتیبانی قرار می‌گیرند را هنوز ارائه نداده است. پیش بینی می‌شود عناوین انحصاری فرست پارتی سونی جز اولین بازی‌هایی باشند که از این کیفیت پشتیبانی می‌کنند. در برخی توئیترها اشاره به عناوینی مانند Borderlands 3 و Marvel Avengers نیز شده است. بر روی کاغذ، PlayStation در حال حاضر واقعا کامل است. با دسترسی به حدود ۸۵۰ بازی با توانایی دانلود عناوین کنسول پلی‌اسیتشن ۴ به کنسول خود، این پاسخ بسیار مناسبی از سمت سونی به ایکس‌باکس گیم پس شرکت مایکروسافت است. با این حال، در عمل، کیفیت خدمات بسیار مناسب است.

سونی کار زیادی برای انجام این کار دارد تا بتواند با رقیب سر سخت‌اش یعنی مایکروسافت بتواند به رقابت بپردازد. در عین حال، این واقعا بد نیست که یک رقابت بزرگ وجود داشته باشد و اگر دسترسی به اینترنت مناسبی داشته باشید، سرویس فوق‌العاده‌ای را در دسترس خواهید داشت.

13
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید