به نظر می‌رسد که دعوتنامه‌های تست نسخه‌ی جدید بازی Forza Motorsport ارسال شده‌اند

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
Forza Motorsport

همانطور که اکثریت می‌دانید ساختن دنباله‌ی بازی‌های معروف و محبوب در بین عناوین ویدیویی کار سختی است. علی الخصوص وقتی که قرار باشد تا انتظارات بالایی نیز برآورده شوند. به همین دلیل است که اکثر بازی‌های ویدیویی مشهور قبل از عرضه‌ی رسمی دنباله‌های خود شروع به ارسال دعوتنامه‌هایی برای تست بازی خود می‌کنند و  نسخه‌ی جدید بازی Forza Motorsport نیز مستثنی نیست.

حال نوبت به نسخه‌ی بعدی فرنچایز مشهور Forza Motorsport رسیده است. بر طبق سخنان استودیوی سازنده‌ی این عنوان، ترن ۱۰ (Turn 10)، اولین دسته از دعوتنامه‌های تست این عنوان ارسال شده‌ است.

بازی Forza Motorsport 8 (که در حال حاضر برای سادگی Forza Motorsport نامیده می‌شود) به عنوان یک اثر جدید که قصد دارد تا نوآوری‌های تازه‌ای بیافریند، توسط مایکروسافت معرفی شد و اگر چه هنوز تا زمان عرضه‌‌ی این عنوان فاصله داریم، با این حال استودیوی توسعه دهنده‌ی آن رویکرد دیگری را برای توسعه در پیش گرفته است. بر طبق این رویکرد جدید، ترن ۱۰ قصد دارد تا بازی‌بازان و علاقمندان این سری را به صورت مستقیم در جریان روند توسعه‌ی این اثر قرار دهد و از نظرات و انتقادات آن‌ها در جهت بهبود این عنوان استفاده نماید.

در اوایل این ماه بود که تأیید شد که استودیوی ترن ۱۰ چندین نسخه‌ی آزمایشی متفاوت از این بازی طراحی کرده و قصد دارد تا برای دریافت بازخورد طرفداران نسبت به ویژگی‌های جدید این عنوان و همینطور ایجاد تغییرات نهایی در نسخه‌ی اصلی بازی بر طبق نظرات علاقمندان، آن‌ها را در اختیار افرادی که درخواست می‌کنند گذاشته و از بازخوردهایشان بهره ببرد. حال به نظر می‌رسد که اولین دسته از دعوتنامه‌های این نسخه‌های آزمایشی برای ثبت نام کنندگان ارسال شده است.

علاوه بر این، کریس ایساکی (Chris Esaki)، کارگردان خلاق این اثر در یک توییت در رسانه‌ی توییتر (Twitter) به صورت رسمی اعلام کرد که برای توسعه‌ی این عنوان رویکرد بسیار متفاوت‌تری را انتخاب کرده‌اند و بر همین اساس قصد دارند تا نسخه‌های آزمایشی بیشتری از این عنوان را در معرض تجربه‌ی بازی‌بازان قرار دهند. علاوه بر این وی اعلام کرد که در طی هفته‌های آینده اطلاعاتی بیشتری از این نسخه‌های آزمایشی و جزئیات بازی نمایش داده خواهند شد.

اولین دسته از دعوتنامه‌های نسخه‌ی آزمایشی Forza Motorsport برای گروه کوچکی از شرکت کنندگان ارسال شد! ما همچنان در حال بررسی سایر درخواست‌ها از سمت شما طرفداران هستیم. به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی و سایر نسخه‌های آزمایشی منتشر خواهد شد.

بازی Forza Motorsport برای ایکس‌باس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. این عنوان در حال حاضر هیچ تاریخ انتشاری ندارد، اما شایعات حاکی از آن هستند که قبل از عرضه ‌ی این عنوان به احتمال بسیار بالا بازی Forza Horizon 5 به بازار عرضه خواهد شد.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید از اینجا تریلر منتشر شده از این عنوان را مشاهده نمایید و می‌توانید نقد و بررسی Forza Motorsport 7 را نیز از اینجا مشاهده نمایید.

11
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید