۱۳٫۷ میلیون نسخه از بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۲۰ به فروش رفته است

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
بازی Cyberpunk 2077

شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) جدیدترین آمار فروش بازی Cyberpunk 2077 را اعلام کرد. طبق این آمار، تا انتهای سال ۲۰۲۰ میلادی ۱۳٫۷ میلیون نسخه از این بازی به فروش رفته است.

بازی Cyerbpunk 2077 در زمان عرضه بر روی کنسول‌ها با مشکلات فراوانی مواجه بود و همین موضوع سبب شد تا این عنوان از فروشگاه‌ پلی‌استیشن حذف شود. شرکت سی‌دی پراجت رد در این مدت به‌روزرسانی‌های مختلفی را برای رفع مشکلات بازی منتشر کرده است. علاوه بر ادامه‌ی عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها، در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی نسخه‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر این بازی خواهند شد.

در مجموع بازی Cyberpunk 2077 با وجود مشکلات مختلف، تاکنون آمار بسیار خوبی را از نظر میزان فروش ثبت کرده است. ۷۳ درصد از فروش این بازی به صورت دیجیتالی بوده است که اغلب آن به رایانه‌‎های شخصی و استیدیا اختصاص دارد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و استیدیا ۵۶ درصد، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ حدود ۲۸ درصد و نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی حدود ۱۷ درصد از فروش کل را به خود اختصاص داده‌اند.

Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

18
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید