بازی جدید استودیوی هنگر ۱۳ دارای بخش چندنفره خواهد بود

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی هنگر ۱۳ (Hangar 13) در حال کار بر روی یک IP کاملا جدید است. اگر چه تاکنون هیچ اطلاعیه یا افشای جزئیات در مورد این بازی رخ نداده اما برخی از ویژگی‌های مربوط به این پروژه به لطف آگهی‌های استخدام استودیوی سازنده مشخص شده‌اند.

طبق اطلاعات به دست آمده از آگهی شغلی قبلی، استودیوی هنگر ۱۳ در حال توسعه‌ی یک عنوان جدید است که دارای جهانی گسترده و باز بوده و از فضایی علمی-تخیلی یا فانتزی برخوردار خواهد بود. حال به لطف انتشار آگهی شغلی جدید این مجموعه، اطلاعات بیشتری از پروژه‌ی معرفی نشده به دست آمده است.

به نظر می‌رسد پروژه‌ی جدید استودیوی هنگر ۱۳ با تاکید زیاد بر گیم‌پلی بخش چندنفره و آنلاین در حال توسعه است. مطابق آگهی شعلی جدید این مجموعه، آن‌ها به دنبال یک طراح ارشد سیستم‌های چندنفره هستند تا به ارائه‌ی یک تجربه‌ی آنلاین فوق‌العاده برای بازی‌بازان بپردازند. در این آگهی استخدام به مواردی از قبیل رویدادهای زنده و انجمن‌ها اشاره شده و استودیوی هنگر ۱۳ متقاضی استخدام فردی است که مسئولیت و مدیریت تمامی اقدامات لازم جهت طراحی ویژگی‌های آنلاین بازی را بر عهده گرفته و الگوریتم‌ها و زیرساخت‌های لازم جهت راه‌اندازی سیستم Matchmaking را فراهم سازد.

چندی پیش بود که گزارش‌های جدید نشان می‌دادند استودیوی هنگر ۱۳ در حال توسعه‌ی یک بازی کاملا جدید AAA و جذاب است. با این حال این استودیو یا شرکت توکی گیمز (۲K Games) هنوز هیچ اطلاعی در مورد این پروژه‌ی جدید را با مخاطبین به اشتراک نگذاشته‌اند.

7
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید