نسخه‌ی جدید Battlefield در پاییز امسال منتشر خواهد شد؛ معرفی نسخه‌ی موبایل

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی دایس (DICE) اعلام کردند که نسخه‌ی جدید Battlefield در تعطیلات پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. همچنین تایید شد که یک نسخه‌ی جدید از این مجموعه برای موبایل در دست ساخت قرار دارد که در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود.

آقای اسکار گابریلسون (Oscar Gabrielson)، مدیر کل استودیوی دایس، در خصوص این دو نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی Battlefield گفت:

ما با همکاری استودیوهای جهانی الکترونیک آرتس، تیم بزرگی را برای توسعه‌ی نسخه‌ی جدید Battlefield برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در اختیار داریم. همکاران ما در استودیوهای کرایتریون (Criterion) و DICE LA با ما در ساخت این بازی کمک می‌کنند. همچنین یک تیم توسعه در گوتنبرگ بر روی بخش فناوری بازی کار می‌کند. به کمک یکدیگر در حال خلق یک تجربه‌ی عالی هستیم که در اواخر سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

به گفته‌ی آقای گابریلسون، نسخه‌ی جدید Battlefield از همه‌ی قدرت کنسول‌های نسل جدید و رایانه‌های شخصی استفاده می‌کند و مواردی مانند تخریب‌های بزرگ و نبردهای پرتعداد به سطح دیگری ارتقا یافته‌اند. همچنین وی اشاره کرد که به‌زودی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد.

از طرف دیگر، نسخه‌ی موبایل بازی Battlefield توسط استودیوی اینداستریال تویز (Industrial Toys) توسعه خواهد یافت و در سال ۲۰۲۲ برای گوشی‌های هوشمند منتشر خواهد شد.

24
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید