به‌روزرسان Aftershocks بازی The Walking Dead Saints and Sinners ماه آینده منتشر خواهد شد

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰

به‌روزرسان جدید بازی واقعیت مجازی The Walking Dead: Saints and Sinners ماه آینده عرضه خواهد شد. این به‌روزرسان که Aftershock نام دارد، محتوای داستانی جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد.

بازی‌های زیادی بر اساس سری کامیک‌های رابرت کرکمن (Robert Kirkman) یعنی The Walking Dead ساخته شده‌اند. همین ماه شاهد عرضه‌ی بازی موبایلی The Walking Dead: Survivors بودیم. حالا هم به‌روزرسان جدیدی برای بازی واقعیت مجازی The Walking Dead Saints and Sinners معرفی شده است. واقعیت مجازی یکی از زمینه‌های مناسب برای بازی‌های ترسناک بوده و در رویداد Oculus Gaming Showcase شاهد معرفی چند بازی در این ژانر بودیم. یکی از این بازی‌ها، بسته الحاقی The Walking Dead Saints and Sinners با نام Aftershocks بود.

Aftershocks یک به‌روزرسان رایگان بوده که محتوای داستانی جدیدی را در اختیار هواداران قرار می‌دهد. این داستان در شهر نیوارلینز جریان داشته و ظاهرا به پایان رساندن آن ساعت‌ها زمان خواهد برد. این بسته الحاقی برای ۲۰ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن وی‌آر، Oculus Quest و Rift برنامه‌ریزی شده است.

The Walking Dead Saints and Sinners در ژانویه‌ی ۲۰۲۰ منتشر شد و توانست نقدها و نظرات مثبتی را جلب کند. این بازی هم‌چنین برای جایزه‌ی بهترین بازی واقعیت مجازی در The Game Awards 2020 نامزد شد. یکی از دلایل موفقیت این بازی، پشتیبانی دائم توسعه‌دهندگان از آن بوده است. Aftershocks اولین به‌روزرسان رایگان بازی نیست. در جولای سال گذشته هم شاهد عرضه‌ی به‌روزرسان Meatgrinders برای این بازی بودیم.

The Walking Dead Saints and Sinners یکی از بهترین بازی‌های ترسناک و واقعیت مجازی در سال ۲۰۲۰ بود. پس بدون شک محتوای جدید برای آن هیجان‌انگیز است. بازی The Walking Dead Saints and Sinners در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید