به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹

امروز به‌روزرسانی تازه‌ای برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در دسترس قرار گرفت که بیشتر به فصل سوم آن مربوط می‌شود. این به‌روزرسانی علاوه بر رفع مشکلات مختلف، محتویاتی را هم به این اثر اضافه کرده است.

Call of Duty: Black Ops Cold War از سری عناوین جذاب در سبک تیراندازی به صورت اول‌شخص است که یکی از نسخه‌های فرنچایز محبوب Call of Duty به حساب می‌آید. این بازی ابتدا اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم‌های مختلفی عرضه شد و اکنون هم محبوبیت بسیار زیادی دارد. خوشبختانه پشتیبانی تیم سازنده از این عنوان بسیار خوب است و بازی‌بازان تا حد زیادی از این موضوع رضایت دارند. چندی پیش هم فصل سوم این عنوان به دست هواداران رسید و ویژگی‌های فراوانی را هم با خود به بازی آورد. گفتنی است که دو استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.

امروز به‌روزرسانی دیگری برای فصل سوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War عرضه شد که در وهله‌ی اول، بسیاری از ایرادات و نواقص مربوط به آن را برطرف می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این به‌روزرسانی باید به یک رویداد کوچک و محدود و سلاح‌های جدید اشاره داشت. این سلاح‌ها PPSh-41، Swiss K31، Ballistic Knife، Fara 83 و LC10 نام دارند و تمام آن‌ها می‌توانند انتخاب مناسبی برای بازی‌بازان باشند. با توجه به این که فصل سوم این عنوان به تازگی آغاز شده است، می‌توان انتظار محتویات بیشتری را هم در آینده داشت.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد.

3
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید