ماد جدیدی برای بازی Resident Evil 3 در دسترس قرار گرفت

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Resident Evil 3 در دسترس قرار گرفت که پایان جدیدی را برای بخش داستانی آن رقم می‌زند.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های فراوانی از سری Resident Evil در دسترس قرار گرفته است و آن را باید از برترین فرنچایزهای تاریخ بازی‌های ویدئویی به حساب آورد. یکی از ماندگارترین و جذاب‌ترین نسخه‌های این سری Resident Evil 3 نام دارد که حتی اکنون هم هواداران بی‌شماری دارد. نسخه‌ی بازسازی‌ شده‌ای هم برای این اثر در دسترس قرار گرفت که استقبال خوبی از آن به عمل آمد.

جالب است بدانید که هنوز هم مادهای متنوعی برای بازی Resident Evil 3 عرضه می‌شود تا بازی‌بازان با تنوع بیشتری روبه‌رو شوند. امروز هم یکی از مادسازان مشهور به نام Komizo، ماد دیگری را برای این عنوان در دسترس قرار داد و هم‌اکنون در تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع قابل دریافت است. این ماد که The Lord of the Necropolis نام دارد، تحولاتی را در بخش داستانی این نسخه ایجاد می‌کند. بازی‌بازان به وسیله‌ی این ماد قادر خواهند بود تا پایان متفاوتی را تجربه کرده و پس از سال‌ها از این اتفاق جدید لذت ببرند. Komizo اعلام کرده که زمان زیادی را برای ساخت این ماد صرف کرده است. وی عقیده دارد که در نهایت تلاش‌های او نتیجه داده و امیدوار است که بازی‌بازان نیز از این ماد استفاده کنند. همچنین اعلام شده است که در آینده به‌روزرسانی‌هایی برای این ماد نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود. به محض دریافت اخبار بیشتر در خصوص بازی Resident Evil 3، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

12
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید