تریلر تازه‌ای از گیم‌پلی بازی Hood: Outlaws & Legends عرضه شد

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳

شرکت سازنده‌ی بازی Hood: Outlaws & Legends این روزها اطلاعات و اخبار فراوانی را از این عنوان در دسترس قرار می‌دهد تا بازی‌بازان بیش از پیش با آن آشنا شوند. در همین راستا، امروز هم ویدئویی از گیم‌پلی این اثر منتشر شد که برای بسیاری از افراد جالب توجه خواهد بود.

Hood: Outlaws and Legends از سری آثار اکشن به صورت سوم شخص است که ابتدا در رویداد State of Play معرفی شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از افراد هم قرار گرفت. اکثر بخش‌های این اثر به صورت چندنفره است و تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از دیگر سایر جهان امکان‌پذیر خواهد بود. در این اثر باید تیم خود را تشکیل داده و با تیم مقابل نبرد دشواری داشته باشید. در این بین سلاح‌ها و مهارت‌های جالبی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد که نباید از آن‌ها غافل شد. امکان ترکیب قدرت‌ها و استفاده از آن‌ها نیز برای افراد فراهم است. از دیگر ویژگی‌های این اثر باید به نقشه‌ها، کاراکترها و حالت‌های زیادی اشاره داشت. گفتنی است که دو استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) و سومو دیجیتال (Sumo Digital) در امر ساخت و عرضه‌ی آن مشارکت دارند.

امروز هم تریلر دیگری از گیم‌پلی بازی Hood: Outlaws and Legends در دسترس قرار گرفت. در واقع هدف تیم سازنده از نشر این ویدئو این است که بازی‌بازان را تا حد زیادی با اتفاقاتی که در جریان بازی برایشان رقم می‌خورد، آشنا کرده باشد. سلاح‌ها و لباس‌های متنوعی نیز در فروشگاه این عنوان به چشم می‌خورد تا تنوع خوبی برای بازی‌بازان به وجود آمده باشد. در مجموع این ویدئو نیز می‌تواند راهنمایی بزرگی برای علاقه‌مندان به این اثر به حساب بیاید.

بازی Hood: Outlaws and Legends در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۱۰ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار خواهد گرفت. در پایان می‌توانید ویدئوی ذکر شده را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید