۶ بازی تا پایان ماه آپریل از سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس خارج خواهند شد

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱

تا چند روز آینده بازی‌های مختلفی به سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس اضافه می‌شود. بدیهی است که چند عنوان نیز تا پایان ماه از این سرویس خارج گردد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت.

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت مایکروسافت بستر مناسبی به نام ایکس‌باکس گیم‌پس را فراهم کرده است تا بازی‌بازان و دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس بتوانند از برخی بازی‌ها استفاده کرده و لذت ببرند. این روزها هم اخبار زیادی پیرامون این موضوع در دسترس قرار می‌گیرد و افراد حسابی درگیر آن هستند. دیروز گفته شد که بعضی از آثار مطرح همچون عناوین Fable، Destroy All Humans و MLB The Show به این سرویس خواهند آمد که خبر بسیار خوبی برای علاقه‌مندان به شمار می‌رود.

شرکت مایکروسافت امروز اعلام کرد که ۶ بازی تا پایان ماه آپریل یعنی ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ از این سرویس حذف خواهند شد. اولین بازی، عنوانی استراتژی محور به نام First is Endless است که تا حدودی هم به محبوبیت رسید. بازی‌بازان در این بازی باید قلمروی خود را تشکیل داده و با دیگر قبایل مبارزات سختی داشته باشند. دومین بازی Fractured Mind است که در واقع اثری پازلی و فکری به شمار می‌رود. این بازی در گذشته برنده‌ی جوایز ارزنده‌ای نیز شده بود. از دیگر عناوین هم باید به For the King، Levelhead و Thumper اشاره داشت.

شاید محبوب‌ترین عنوانی که به زودی از ایکس‌باکس گیم‌پس حذف می‌شود، Moving Out باشد. این بازی در سال گذشته بر روی پلتفرم‌های گوناگونی در دسترس قرار گرفت و در مجموع بازخوردهای خوبی هم داشت. در این بازی باید وسایل مردم را در زمان مناسب جابه‌جا کرده و به آن‌ها کمک کنید. در نهایت باید منتظر بود و دید که آینده‌ی این سرویس به چه شکل رقم خواهد خورد.

1
6
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید