بسته الحاقی The Lost Gods نمایش جدیدی از Immortals Fenyx Rising خواهد بود

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱

به نظر می‌رسد جدیدترین بسته الحاقی بازی Immortals Fenyx Rising که با نام The Lost God به بازی‌بازان معرفی شد، قرار است از زاویه‌ای کاملا جدید به ماجراجویی‌های یک قهرمان دیگر در قلمروهای افسانه‌ای یونان باستان بپردازد.

بسته الحاقی بعدی بازی Immortals Fenyx Rising یعنی The Lost Gods قرار است امروز در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد و شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) قصد دارد در جریان رویدادهای پخش زنده به معرفی بیشتر این محتوای الحاقی به بازی‌بازان بپردازد. طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شد، داستان بسته الحاقی The Lost Gods با یک قهرمان دیگر، خدایان افسانه‌ای و زاویه‌ی دوربین جدیدی که توسعه‌دهندگان آن را چشم پرنده نامیده‌اند، دنبال خواهد شد.

با این که بسته الحاقی Myths of the Eastern Realm بازی‌بازان را با اساطیر چینی آشنا نمود و گامی بلند برای پیشرفت بازی Immortals Fenyx Rising به شمار می‌آمد اما به نظر می‌رسد بسته الحاقی The Lost Gods حتی موفقیت بیشتری در این زمینه کسب کند. در واقع زاویه‌ی دوربین جدید این بسته الحاقی که به سری Diablo شباهت بسیاری دارد، می‌تواند تغییرات بزرگی در گیم‌پلی بازی ایجاد کرده و بازی‌بازان را هیجان‌زده نماید. با این که زاویه‌ی دوربین در بسته الحاقی The Lost Gods تغییر خواهد کرد اما سازندگان اعلام نمودند که پایه‌های بازی اصلی به مانند کاوش در محیط و سبک مبارزات هنوز پابرجا خواهند بود. البته زاویه‌ی دوربین جدید بخش‌هایی از نسخه‌ی اصلی به مانند بالا رفتن از سطوح را حذف خواهد کرد اما برای ایجاد انگیزه بیشتر، بخش مبارزات گسترده‌تری را به نمایش خواهد گذاشت.

در جریان جدیدترین رویداد زنده‌ی بازی Immortals Fenyx Rising، جولین گالودک (Julien Galloudec) از تیم توسعه‌ توضیح داد با این که تجربه‌های بسیار جدیدی در بسته الحاقی The Lost Gods گنجانده شده اما طرفداران سبک نسخه‌ی اصلی نیز موارد بسیار جالبی برای لذت بردن پیدا خواهند کرد. وی در ادامه به تصمیم تیم سازنده برای استفاده از زاویه‌ی دوربین جدید اشاره کرد که با هدف ساخت انواع چالش و مکانیک‌های منحصر به فرد صورت گرفته است. در نهایت آقای جولین گالودک اعلام کرد از زاویه‌ی دوربین جدید برای روایت داستان به سبکی خاص و تازه استفاده شده و طرفداران Fenyx می‌توانند شاهد بازتاب حضور او در جایگاهی تازه باشند.

بازی Immortals Fenyx Rising هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید