ماد زامبی برای بازی Halo 3 منتشر شد

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵

امروز یکی از مادسازان مشهور مادی را برای بازی Halo 3 در دسترس قرار داد که حالت زامبی از فرنچایز Call of Duty را به آن اضافه می‌کند. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم در این خصوص منتشر شده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های زیادی از سری Halo عرضه شده که اکثر آن‌ها هم به موفقیت رسیده‌اند. یکی از جذاب‌ترین نسخه‌ها را باید Halo 3 به حساب آورد که حتی اکنون هم طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل است که مادهای بی‌شماری برای این اثر در دسترس قرار می‌گیرند. امروز هم یکی از مادسازان ملقب به Crisp مادی را برای این بازی منتشر کرد که بازی‌بازان به وسیله‌ی آن می‌توانند ساعت‌ها سرگرم شده و لذت ببرند.

ماد فوق حالت زامبی از سری Call of Duty را به بازی Halo 3 می‌آورد. با اعمال این ماد، این بخش در منوی بازی به چشم خواهد خورد. همچنین سازنده‌ی ماد سعی داشته است تا سلاح‌ا و آیتم‌های قابل توجهی از این فرنچایز را در این ماد قرار دهد که تا حد زیادی هم در این خصوص به موفقیت رسیده است. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این ماد منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید