جزئیات جدیدی از کیفیت اجرایی Chivalry 2 بر روی کنسول‌ها منتشر شد؛ پشتیبانی از رهگیری پرتو

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۷

استودیوی تورن بنر (Torn Banner Studios) جزئیات جدیدی را از کیفیت اجرایی نسخه‌ی کنسولی Chivalry 2 به اشتراک گذاشته و پشتیبانی رهگیری پرتو را نیز تایید کرده است. البته لازم به ذکر است که طبق توضیحات توسعه‌دهندگان، قابلیت پشتیبانی از رهگیری پرتو مدتی پس از انتشار بازی و از طریق یک به‌روزرسانی در دسترس قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این،حالا مشخص شده که Chivalry 2 بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس دارای سه حالت گرافیکی است. حالت “Prefer ray-tracing mode” قابلیت رهگیری پرتو را فعال کرده و بازی را نرخ فریم ۳۰ اجرا می‌کند. از طرف دیگر، حالت «Prefer Frame-rate» تنها بر روی رسیدن به نرخ فریم ۶۰ تمرکز دارد و رهگیری پرتو را غیر فعال می‌کند. همچنین توسعه‌دهندگان یک حالت دیگر را نیز پیاده سازی کرده‌اند که با برداشتن قفل نرخ فریم، اجازه می‌دهد تا بازی با عملکرد متغییر بر روی کنسول شما اجرا شود.

خبر خوب دیگر این است که Chivalry 2 از ویژگی‌های کنترلر دوال‌سنس نیز پشتیبانی می‌کند. توسعه‌دهندگان در طی صحبت‌های خود به مواردی مانند سفت شدن کلید L2 برای دفاع در حین کاهش استقامت و افزایش فشار تدریجی کلید تریگر راست در حین کشیدن زه کمان اشاره کرده‌اند. همچنین بازخورد لمسی نیز با توجه به نحوه‌ی آسیب دیدن و مکان دریافت ضربه تغییر خواهد کرد. این ویژگی‌ها کمک می‌کنند تا تجربه‌ی نبرد‌های هیجان انگیز این عنوان اکشن بسیار واقعی‌تر باشد.

برای یادآوری باید اضافه کنیم که بتای خصوصی Chivalry 2 فردا رسماً آغاز می‌شود و کاربران پلتفرم‌های مختلف در آن شرکت خواهند کرد.

بازی Chivalry 2 در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ (۸ ژوئن ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی (فروشگاه اپیک گیمز) منتشر خواهد شد.

9
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید