گزارش: سونی به زودی از Video Pass به عنوان یکی از خدمات جدید پلی‌استیشن پلاس رونمایی می‌کند

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸

با توجه به پست منتشر شده در شعبه لهستان وبسایت پلی‌استیشن، به نظر می‌رسد که شرکت سونی به دنبال اضافه کردن محتوای فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی به سرویس پلی‌استیشن پلاس است.

پست یاد شده از طریق شعبه لهستان وبسایت پلی‌استیشن به صورت رسمی منتشر شد که البته دقایقی بعد، آن‌ها پست مذکور را حذف کردند. در قسمت توضیحات آمده بود:

یک مزیت جدید برای کاربران پلی‌استیشن پلاس برای مدتی محدود و آزمایشی. سرویس پلی‌استیشن پلاس ویدیو پس (PS Plus Video Pass) از ۲۲ آوریل ۲۰۲۱ (۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) تا ۲۲ آوریل ۲۰۲۲ (۲ اردیبهشت ۲۰۲۲) در دسترس قرار مشترکین پلاس قرار خواهد گرفت.

هنوز مشخص نیست که آیا این سرویس برای تمامی مشترکین پلاس در سرتاسر جهان عرضه می‌شود و یا این که تنها مناطقی خاص به آن دسترسی خواهند داشت. به نظر می‌رسد که سونی قصد دارد با ارائه محتویات بیشتر و همچنین اضافه کردن محتویاتی به غیر از بازی‌های ویدیویی، با سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) شرکت مایکروسافت رقابت کند. سونی در زمینه انیمه، انیمیشن و فیلم سینمایی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و اگر بتواند فیلم‌ها و انیمیشن‌های خود را به صورت به‌روز در دسترس مخاطبین خود قرار دهد، شاهد جذب مخاطبین زیادی خواهیم بود.

33
6
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید