نسخه‌ی استدیای بازی Outriders یک به‌روزرسان مهم دریافت می‌کند

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲

به تازگی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، در یک بیانیه اعلام کرد که برای نسخه‌ی گوگل استدیای بازی Outriders به‌روزرسان مهمی را منتشر خواهد کرد و از غفلت رخ داده در مورد کیفیت این اثر که موجب نارضایتی بازی‌بازان شده است، عذرخواهی نمود.

در اوایل ماه جاری میلادی بود که شرکت اسکوئر انیکس به عنوان ناشر و استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) به عنوان توسعه دهنده، بازی Outriders را منتشر کردند. این عنوان تیراندازی، نقش‌آفرینی و Co-op پس از عرضه‌ی خود نظرات متفاوتی را از جانب منتقدین دریافت کرد که به صورت کلی مثبت بودند. با این حال به نظر می‌رسد کیفیت تجربه‌ی این عنوان بر روی پلتفرم‌های مختلف تفاوت‌های زیادی دارد.

علاوه بر باگ‌های زیاد و مشکلات فنی شدید بر روی تمامی پلتفرم‌ها، به نظر می‌رسد کیفیت نسخه‌ی استدیای بازی Outriders به طور قابل توجهی پایین بوده و اعتراض بسیاری از کاربران این سرویس پردازش ابری شرکت گوگل (Google) را درآورده است. در همین راستا اخیرا یکی از نمایندگان رسمی شرکت اسکوئر انیکس در وب‌سایت رددیت (Reddit) به تایید غفلت از نسخه‌ی استدیا پرداخت و به هواداران قول داد که برای این نسخه به‌روزرسان بزرگی در راه است.

طبق اعلام نماینده‌ی اسکوئر انیکس، توسعه‌ی به‌روزرسان نسخه‌ی استدیای بازی Outriders قرار است به صورت برنامه‌ی فوق‌العاده در تمرکز تیم پشتیبانی قرار گیرد و توجه به ارتقای کیفیت این نسخه و رساندن آن به سطح استاندارد سایر پلتفرم‌ها نیز در دستور کار قرار گرفته است. همچنین این برنامه به اصلاح سیستم استفاده از Stream Connect که مختص سرویس گوگل استدیا است، خواهد پرداخت که به نظر می‌رسد بسیار برای کاربران این پلتفرم حیاتی باشد.

بازی Outriders هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

3
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید