خرید کنسول های بازی نسل نهم با گارانتی از فروشگاه نخل مارکت

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰

فروشگاه نخل مارکت ارائه دهنده انواع کنسول های بازی با گارانتی تعویض است .

گارانتی در ایران بدرد نمیخورد.شاید این جمله معروفی باشد که همه هنگام خرید شنیده ایم اما واقعیت این است که وقتی میخواهیم میلیون ها تومان بابت وسیله ای پرداخت کنیم هوشمندانه تر است که خیالمان را نسبت به خرابی های احتمالی آن در آینده راحت کنیم.

با بالا رفتن قیمت و ارزش کنسول های بازی در سال های اخیر و نبودن نمایندگی های رسمی کمپانی های بزرگی چون مایکروسافت و سونی ، وجود یک گارانتی قابل اعتماد و بدون قید و شرط به دغدغه خریداران کنسول های بازی تبدیل شده. حال در این مقاله به این می پردازیم که چرا باید کنسول های جدید پلی استیشن و ایکس باکس را با گارانتی بخریم؟ و از کجا کنسول را با یک گارانتی خوب و بدون قید و شرط تهیه کنیم؟

درست است که کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار هستند ، اما تجربه ثابت کرده است که احتمال خرابی یا ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری نیز در این کنسول ها وجود دارد ، مخصوصا این که زمان زیادی از عرضه کنسول های نسل نهم این دو کمپانی نمی گذرد . پس شاید انتخاب گارانتی با توجه به ارزش و قیمت این کنسول ها ، انتخاب بسیار هوشمندانه ای باشد. همچنین گارانتی یک کالا نشان دهنده اصالت آن می باشد. از این رو فروشگاه نخل مارکت که بصورت تخصصی در زمینه کنسول های بازی ، لوازم گیمینگ و بازی ها فعالیت میکند ، بجز هفت روز گارانتی رایگان تست کالا ، دو گارانتی دیگر نیز ارائه می کند .

گارانتی خدمات نخل مارکت

با انتخاب گارانتی خدمات نخل مارکت تا یک سال ، در صورت بروز هر گونه مشکل و خرابی برای دستگاه ، قطعه معیوب تعویض میشود .

گارانتی تعویض نخل مارکت

با انتخاب گارانتی تعویض نخل مارکت هرگونه مشکلی برای دستگاه پیش بیاید ، دستگاه تعویض و دستگاه دیگری برای خریدار ارسال می شود.

یک آفر ویژه !

نخل مارکت در باندل های اختصاصی خود که می توانید آن ها را در صفحات قیمت و خرید ps5  و قیمت و خرید xbox series x مشاهده کنید ، گارانتی تعویض را با ۸۰ ٪ تخفیف ارائه می دهد. شما می توانید با خرید این باندل ها علاوه بر اینکه یک خرید مطمئن را انجام می دهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

9
2

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید