آگهی شغلی جدید استودیوی سانتا مونیکا به یک بازی با مضمون فانتزی اشاره دارد

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱

استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) در این روزها بر روی توسعه‌ی دنباله‌ی بازی God of War یعنی God of War: Ragnarok کار می‌کند و از زمان معرفی تاکنون اطلاعات جدیدی از آن منتشر نشده است. با این حال، ظاهراً این استودیو بر روی پروژه‌های دیگری نیز کار می‌کند.

اخیراً یک آگهی شغلی جدید توسط سانتا مونیکا منتشر شده است که نشان می‌دهد بازی جدید این استودیوی مشهور، اثری با مضمون فانتزی است. این فهرست شغلی به جذب یک طراح تصاویر مفهومی شخصیت‌ها اشاره دارد. در مسئولیت این بخش به مشارکت‌های خلاقانه و مشارکتی قوی در زمینه‌هایی برای کمک به توسعه و خلق بیشتر شخصیت‌های درون بازی، زبان بصری و ایجاد مجموعه‌ی قوانین برای دنیاهای مبتنی بر فانتزی اشاره شده است. در همین حال، توضیحاتی مانند “مهارت‌های قوی در طراحی با توانایی ارائه‌ی شخصیت‌های فانتزی، واقعی و باورپذیر و همچنین موجودات مختلف” نیز بیان شده‌اند.

هنگامی که پروژه‌ها در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارند، احتمال تغییرات قابل توجه در طول روند توسعه وجود دارد. طبق این آگهی شغلی، به نظر می‌رسد یک بازی با مضمون فانتزی توسط استودیوی سانتا مونیکا در دست توسعه است. البته ممکن است این آگهی شغلی به بازی God of War: Ragnarok نیز مرتبط باشد. در هر صورت باید منتظر اطلاعات بیشتری در این خصوص باشیم.

31
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید