فهرست قیمت پلی‌استیشن ۵؛ اردیبهشت ۱۴۰۰ (کاهش قیمت)

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳

همان‌طور که اطلاع دارید، چندماهی از عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ به بازارهای جهانی عرضه می‌گذرد. اکنون با بررسی جدیدترین قیمت این کنسول در اردیبهشت ماه و در بازار ایران همراه شما خواهیم بود.

کنسول پلی‌ استیشن ۵ جدیدترین کنسول بازی شرکت سونی است که حدود ۳ ماه قبل به صورت جهانی به بازار عرضه شد. این کنسول با ترکیب فناوری جدید شرکت AMD، همراه با یک SSD فوق‌العاده سریع، نوآوری در رابط کاربری و کنترلر و نیز صدای سه‌بعدی، انتخاب بسیار جذابی برای گیمرها به شمار می‌رود. برخلاف نسل قبل که هر دو کنسول از نظر سخت‌افزاری ضعف‌های متعددی داشتند، به نظر می‌رسد پلی‌استیشن ۵ از همین آغاز یک پیروزی برای تیم طراحی و مهندسی سونی است.

شما می‌توانید مشخصات فنی کامل این کنسول را در قسمت پایین مشاهده کنید:

مشخصات فنی کنسول پلی استیشن ۵

قیمت پلی استیشن ۵

قیمت پلی استیشن ۵

در هر صورت سونی یک کنسول قدرتمند را روانه‌ی بازار کرده است که از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری کیفیت بالایی را به کاربران خود ارائه خواهد داد. از آن‌جایی که چندماهی از عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ در بازار ایران می‌گذرد و از آن‌جایی که به دلیل عرضه‌ی محدود نوسان قیمت بالایی را در بازار شاهد هستیم بر همین اساس تصمیم گرفتیم تا در این پست به بررسی قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵ بپردازیم. به طور کلی نسبت به اوایل فروردین ماه، شاهد کاهش چشمگیر قیمت پلی‌استیشن ۵ در بازار ایران هستیم. در جدول زیر می‌توانید فهرست پایین‌ترین و بالاترین قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵ را مشاهده بفرمایید.

توضیحاتقیمت 
بالاترین قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵ در بازار ایران مدل استاندارد:  ۳۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان
مدل دیجیتال: ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پایین‌ترین قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵ در بازار ایرانمدل استاندارد: ۱۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مدل دیجیتال: ۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
33
5

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید