سازندگان بازی MLB The Show 21 امتیازاتی را برای مدت محدود به بازی‌بازان می‌دهند

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰

شرکت سازنده‌ی بازی MLB The Show 21 در نظر دارد تا در روزهای اول انتشار این عنوان، امتیازاتی را به صورت رایگان به هواداران بدهد. این تصمیم در راستای افزایش محبوبیت بازی بوده است.

پس از عرضه‌ی بازی MLB The Show 21 به صورت دسترسی زودهنگام در هفته‌ی گذشته، حال دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز این فرصت را دارند تا این اثر را تجربه نمایند. این بازی در روز اول انتشار بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس نیز در دسترس قرار گرفت که استقبال دارندگان کنسول‌های شرکت مایکروسافت را به همراه داشت. چندی پیش گفته شد که انتشار این اثر بر روی این سرویس تصمیم سونی نبوده است.

به مناسبت نخستین روزهای عرضه‌ی بازی MLB The Show 21، استودیوی سازنده تصمیم گرفته است تا هدایایی را به تمام طرفداران بدهد. هر شخصی که از امروز یا دیروز این اثر را آغاز کرده باشد، تیم سازنده به وی امتیازات رایگانی را می‌دهد تا به وسیله‌ی آن بتواند به فروشگاه بازی رفته و خریدهایی داشته باشد. به گفته‌ی سازندگان، بازی‌بازان تمام پلتفرم‌ها قادر هستند تا این هدایا را دریافت کنند. این قضیه تنها به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت و پس از آن دیگر آیتم رایگانی به افراد داده نمی‌شود. بنابراین این بهترین زمان برای شروع MLB The Show 21 است. این خبر توسط تیم سازنده در توییتر منتشر شد.

گفته می‌شود که سرورهای این عنوان مشکلاتی دارد و سازندگان فورا باید نسبت به رفع آن‌ها اقدام نمایند. حال باید منتظر بود و دید که این اتفاق دقیقا چه زمانی رخ خواهد داد. بازی MLB The Show 21 در حال حاضر با قیمت ۷۰ دلار بر روی پلتفرم‌های ذکر شده در دسترس قرار دارد.

4
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید