نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Star Wars: Knights of the Old Republic در دست توسعه قرار دارد

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳

تیم سازنده‌ی بازی Star Wars: Knights of the Old Republic امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این اثر در دست توسعه قرار دارد و در آینده به دست هواداران خواهد رسید.

Star Wars: Knights of the Old Republic یکی از نسخه‌های فرنچایز جذاب Star Wars است که ابتدا در سال ۲۰۰۳ میلادی در اختیار هواداران قرار گرفت و اتفاقا به محبوبیت بالایی هم دست پیدا کرد. در حال حاضر این نسخه را یکی از برترین نسخه‌های سری گفته شده می‌دانند. به دلیل همین محبوبیت، استودیوی سازنده در نظر گرفته است تا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن را تا چند وقت دیگر در دسترس قرار دهد.

ظاهرا این نسخه قرار است با کیفیت و ویژگی‌های بسیار بیشتر عرضه شود. البته متاسفانه هنوز پلتفرم‌های مقصد این اثر مشخص نیست و باید دید که راهی چه پلتفرم‌هایی خواهد شد. البته در گذشته شایعاتی مبنی بر ساخت باز‌سازی Star Wars: Knights of the Old Republic به گوش می‌رسید که این خبر در نهایت در مصاحبه‌ای توسط اعضای سازنده تایید شد. بنابراین در صورت انتشار اخبار بیشتر در خصوص این عنوان، تیم گیمفا فورا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت. نسخه‌ی قدیمی بازی Star Wars: Knights of the Old Republic در حال حاضر بر روی کنسول ایکس‌باکس وان و سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است.

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید