تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی Song of Horror اعلام شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۶

شرکت ریزر گیمز (Raiser Games) و استودیوی پروتکل گیمز (Protocol Games) که به ترتیب ناشر و سازنده‌ی عنوان Song of Horror به شمار می‌روند، تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی این بازی را اعلام کرد. بر این اساس، بازی مذکور در تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۰ (۲۸ مه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

بازی Song of Horror اثری در سبک وحشت و بقاست که به جای مبارزات، بر روی المان‌های فرار کردن،  پنهان شدن و حل معماها تمرکز دارد. آنتاگونیست این بازی یک موجود ماورایی به نام The Presence است که توسط یک هوش مصنوعی پیشرفته کنترل می‌شود. این موجود به اقدامات و تصمیمات بازی‌باز واکنش نشان می‌دهد. داستان این بازی از دید چند شخصیت دنبال می‌شود. هر شخصیت متفاوت است و دیدگاه‌های منحصر به فردی در بررسی و تحقیقات دارند که به بازی‌بازن اجازه می‌دهد تا به سرنخ‌ها و موارد متفاوت برخورد کنند. همچنین اقدامات و تصمیمات شما بر روی روند بازی تاثیرگذار خواهد بود.

کارلوس گروپلی (Carlos Grupeli)، یکی از بنیانگذاران استودیوی پروتکل گیمز، در خصوص انتشار بازی Song of Horror بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان گفت:

با عرضه‌ی Song of Horror بر روی رایانه‌های شخصی، بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی بازی‌بازان دریافت کردیم و حال زمان اعلام تاریخ انتشار بازی برای کنسول‌ها فرا رسیده است. ژانر وحشت و بقا هم در پلی‌استیشن و هم در ایکس‌باکس دارای سابقه‌ای طولانی و غنی است و قصد داریم یک عنوان با حس ترس واقعی را به کاربران کنسولی ارائه دهیم.

Song of Horror هم‌اکنون بر روی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در پایان می‌توانید تریلر مربوط به نسخه‌ی کنسولی این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

10
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید