سومین بتای بازی Resident Evil Re:Verse فردا آغاز خواهد شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۸

کپکام (Capcom) به تازگی اعلام کرده که سومین فاز بتای بازی Resident Evil Re:Verse فردا آغاز خواهد شد. Resident Evil Re:Verse به صورت رایگان به خریداران Resident Evil Village داده خواهد شد.

از فردا می‌توانید بتای بازی Resident Evil Re:Verse را به صورت رایگان تجربه کنید. Resident Evil Re:Verse بخشی از پکیج Resident Evil Village است، اما بتای آن در دسترس عموم خواهد بود. Resident Evil Village به زودی منتشر خواهد شد و به نظر می‌رسد که کپکام قصد دارد تا بخش چندنفره‌ای را هم در کنار آن عرضه کند. پیش از این شاهد این اتفاق با Resident Evil 3 و بخش Resistance بودیم. هر چند Resistance با بازخوردهایی نسبتا منفی روبه‌رو شد.

در صورتی که با Resident Evil Re:Verse آشنایی ندارید، باید گفت که این بخش چندنفره شامل شش بازی‌باز و تعدادی از شخصیت‌ها و مکان‌های نمادین این سری می‌شود. هدف در این بخش چندنفره، جمع‌آوری نمونه‌های ویروس پخش شده در سراسر نقشه است. به هنگام مرگ، با توجه به تعداد ویروس‌هایی که جمع‌آوری کرده‌اید، به یک هیولا تبدیل خواهید شد. هم‌چنین توانایی تبدیل شدن به هیولاهای نمادینی مثل نمسیس را دارید.

بتای فردای Resident Evil Re:Verse به مدت ۲۴ ساعت در دسترس خواهد بود. برای دانلود آن کافی است به فروشگاه پلی‌استیشن، ایکس‌باکس یا استیم سر بزنید. البته برای تجربه‌ی این بتا به یک حساب کاربری کپکام هم نیاز دارید. این سومین بتای عمومی Resident Evil Re:Verse در این ماه بوده و در حال حاضر ویدیوهای زیادی از این بازی در دسترس هستند. پس می‌توانید قبل از دانلود بتا، با تماشای این ویدیوها تصمیم خود را بگیرید.

در حال حاضر باید گفت که Resident Evil Re:Verse در حین آرکیدی بودن، چندان تحسین برانگیز به نظر نمی‌رسد. البته سری Resident Evil پیش از این حالت‌های چندنفره‌ی با کیفیتی داشته است. برای مثال می‌توان به حالت Versus در Resident Evil 5 یا Mercenaries در Resident Evil 6 اشاره کرد. امیدواریم که Resident Evil Re:Verse هم به این جمع بپیوندد.

بازی Resident Evil Village در کنار Resident Evil Re:Verse در تاریخ هفتم می ۲۰۲۱ (جمعه، ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

5
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید